Gönderen Konu: "Leverkusen'de işi bitireceğiz"  (Okunma sayısı 888 defa)

Çevrimdışı Guiza

• Osc Çizik Üye

• 3. SINIF UYE
  • *
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
"Leverkusen'de işi bitireceğiz"
« : 31 Ocak 2008, 19:43:12 »
Galatasaray'ın UEFA Kupası'ndaki rakibi Bayer Leverkusen'in teknik direktörü Michael Skibbe, sarı kırmızılı takımla şanslarının eşit olduğunu, ancak Leverkusen'de işi bitireceklerini söyledi.

Antalya Belek'te hazırlıklarını sürdüren Alman ekibinin teknik direktörü, "Aynı paralelde iki takım. Galatasaray ile eşleştiğimiz için çok mutluyuz. İki takımın da şansı aynı. İki müsabaka da çok enteresan olacak. olacak. Ancak Leverkusen'de bu işi bitireceğimize inanıyoruz" dedi.

Skibbe özellikle Galatasaray'ın teknik bir ekip olduğunu ve Brezilyalı yıldız Lincoln'ün çok etkili bir isim olduğunu belirterek, "Müsabakaya 1 ay daha var.  İki takımında o tarihe kadar hazır olacağını düşünüyorum. Galatasaray teknik ve iyi bir ekip. Hakan Şükür ve Nonda etkili isimler. Çok dribling gücüne sahip bir takım. Lincoln"ü de yakından tanıyorum. Şu anda oynamaması çok önemli değil. Müsabakada bir anda patlama yapabilir" şeklinde konuştu.

Turu geçecek takımın UEFA Kupası'nda yolunun açık olduğunu ifade eden Skibbe, Ali Sami Yen'de oynanacak maçta atmosferden çekinmediklerini söyledi. Skibbe şöyle konuştu:

"İstanbul'daki maç için herhangi bir çekingenliğim yok. Böyle bir stadyumda ve atmosferde oynayacağmız için mutluyuz. Çünkü her zaman böyle bir atmosfer bulunmuyor."

Takımın önemli isimlerinden Simons Rolfes ise, turu geceklerinden emin olduklarını söyledi. Rolfes, "İki takımda aynı şansta. İlk müsabakada alınacak iyi sonuç bizim için çok önemli. İkinci müsabakada seyircimizi arkamıza alarak turu geçeceğimize inanıyorum. Lincoln'ü etkisiz kılarsak bizim adımıza çok iyi olacak. Leverkusen'de eminiz ki turu geçeceğiz. Çok genç bir takımız kadroda 3-4 tecrübeli oyuncumuz var. İstanbul'da Galatasaray'a karşı oynamak kolay değil, ama çekinmiyoruz" ifadesini kullandı.