Gönderen Konu: Palop: "Gol tanrının hediyesiydi"  (Okunma sayısı 827 defa)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Palop: "Gol tanrının hediyesiydi"
« : 18 Mart 2007, 06:18:50 »
UEFA Kupası'nda dün akşam yapılan 4. tur rövanş maçında takımının beraberlik golünü atarak, Sevilla'nın çeyrek finale çıkmasını sağlayan kaleci Andres Palop, maçın uzatma anlarında attığı golle ilgili, ''Gol tanrının hediyesiydi'' yorumunda bulundu.
Dün akşam Ukrayna'da Shakhtar Donetsk ile oynadığı maçta uzatma dakikalarına 2-1 geride giren ve maçın 4. uzatma dakikasında kullanılan korner atışında ileriye çıkan kaleci Palop'un kafa golüyle beraberliği yakalayan geçen yılın UEFA Kupası şampiyonu Sevilla, maçı uzatmaya götürmüş ve uzatmalarda Ernesto Chevanton'un attığı golle 3-2 öne geçerek çeyrek finale adını yazdırmayı başarmıştı.

Kalecilerin son dakikalarda korner atışına çıkmasının çok normal olmadığını belirten Palop, ''Rakip takımın futbolcuları, bizim oyuncuların hepsini tutmuştu. Antrenmanlarda takım arkadaşlarımdan gördüğüm gibi geriden gelerek ceza alanı içinde hareketler yapmaya başladım ve top direkt bana doğru geldi. Topu gördüğüm anda 'Evet işte bu Tanrı'nın hediyesidir' dedim. Benim için çok önemli bir goldü. Bu golü 2 oğluma armağan ediyorum'' diye konuştu.

Palop, Sevilla'ya 2005 yılında Valencia'dan transfer olmuştu.

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Palop: "Gol tanrının hediyesiydi"
« Yanıtla #1 : 18 Mart 2007, 10:40:06 »
Paylaşım için teşekkürler Kardeş.
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive