Gönderen Konu: Selam :))  (Okunma sayısı 1752 defa)

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
Selam :))
« : 18 Eylül 2010, 19:20:55 »
Evet eskiler beni bilir diyerek girmeyi sevmem ama gerçekden öyle  :)
Çok uzun süredir forum siteleriyle ilişkimi kesmiştim çeşitli nedenlerden dolayı .. neyse işte ayıptır söylemesi yeni bi pc toparladım ve ilk olarak fifa2011 demosunu kurdum sanırsam next gen teknolojisi ile yapılmış harika gözüküyor. oyunu oynarkende eski dostların halini hatrını sormak için bir uğriyim dedim aslında bunu dün yapacaktım ama site açılmadı bi ara kapandı diye çok üzüldüm çünkü bidaha hiç bir yerde görüşemezdik herhalde. bugün son bi kez daha şansımı deyiyeyim dedim ve şansa site tekrar açıldı galiba  :) ama çok ağır şuan nedenini çözemedim. neyse lafın kısası herkeze selamlar olsun baya özlemişim forumu  :) :) Fırsat bulabilirsemde fifa2011 full çıktıgında turnuvalara katılacağım inşallah  :)
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ynt: Selam :))
« Yanıtla #1 : 20 Eylül 2010, 16:51:24 »
Aleyküm selam Sadık. Kardeşim hoşgeldin. Hiç merak etme Oyunsiteniz 5 yıldır online ve kapanmaya hiç niyeti yok : ) Çok özlettin kendini. Arada gir gel buraya mesaj at turnuvalara katıl fazla arayı açma.

Bu arada Siteyi başka sunucuya taşıyoruz. Bu yüzden son 1-2 gündür arada kesilmeler oldu. Şu an kullandiğimiz temada bir kaç problem var. onları halledip siteyi eski haline alacağız inşallah

Fifa 11 turnuvalarını kaçırma bu sene :)

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 20 Eylül 2010, 17:19:54 »
Eyvaallah abi vay be koskoca 5 yıl oldu demek ne anılarımız vardı fifa 2007-2008 turnuvaları aklımdan hiç çıkmıyor :) Bu sefer arayı fazla açmicam turnuvalarada sık sık katılmayı düşünüyorum.

Siteyi başka sunucuyu taşıma ve tema sorunlarını halletme herhalde 3-4 gün alır. haftaya site bomba gibi geri döner :)
Bir ulus, sımsıkı birbirine bağlı olmayı bildikçe yeryüzünde onu dağıtabilecek bir güç düşünülemez.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 20 Eylül 2010, 17:28:28 »
İnşallah.

Fifa 11 Demosu çıktı zaten. Full versiyonu da 15-20 gün içinde çıkar muhtemelen. Oyun çıktığı zaman turnuvalara hazır olmayı planlıyoruz.

Senin vaktin olursa yeni sezon için kuracağımız yönetim kadrosuna dahil olmanı isterim

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #4 : 20 Eylül 2010, 17:30:54 »
Tabiki seve seve elimden gelen herşeyi yapabilirim. Daha önceden tecrübemizde var biraz :)
 Sen uygun gördüğün anda rütveyi verirsin abi. Ben buralardayım hep.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #5 : 20 Eylül 2010, 17:37:25 »
Sağol kardeşim. Ben de demoyu indiriyorum şu an. Yüzde 70'te. Oynayalım bakalım bu seride ne gibi değişiklikler olmuş. Fifa 10'u pek beğenmemiştim şahsen

Çevrimdışı djarum black-

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 17
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #6 : 20 Eylül 2010, 17:42:26 »
Adamlar işi bitirmiş. Next gen teknolojisi çok iyi olmuş. oyunu full grafik ayarında onıyabilecek pcye sahipseniz çok şanslısınız şahsen ben çok beğendim ilk defa pesin önüne geçmişler diye düşünüyorum pes her ne kadar tartışılsada hep bi adım öndeydi ama multiplayer sorunu vardı bu sefer fifa 3 adım önde diyorum :)
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #7 : 20 Eylül 2010, 17:45:40 »
Heyecanlandırdın beni şimdi. İndirme bitsin oynayalım bakalım : ) Eğer bu seri dediğin kadar güzel olursa iyi turnuvalar yaparız.