Gönderen Konu: Aygün: 14 günün hakkını helal edin  (Okunma sayısı 445 defa)

Çevrimdışı SeRcaN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 542
    • MSN Messenger - PsikoLoG_SeRcaN@hotmail.co.uk
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Aygün: 14 günün hakkını helal edin
« : 16 Temmuz 2008, 21:00:58 »
Ergenekon operasyonu kapsamında 14 gün tutuklu kaldıktan sonra önceki gece serbest bırakılan Ankara Ticaret Odası (ATO) Başkanı Sinan Aygün, "Darbe ve darbecilik benim lügatımda yok. Demokratik düzenin ülkemiz için hayati önemi olduğunu biliyorum. Türk yargısına sonuna kadar güveniyorum. Mahkeme kararıyla aklanacağım" dedi.

Aygün ATO toplantısına katıldı

Sinan Aygün'ün cezaevinden çıkışı / Foto Galeri

ATO binasında dün alkışları arasında, kurban kesilerek karşılanan ve konuşmasına "Çok değerli meclis üyelerim, başkanvekillerim ve yönetim kurulu üyelerim. 15 gün sonra bu kürsüde olmak beni fazlasıyla mutlu etti" diyerek başlayan Aygün, özetle şöyle konuştu: "12 Eylül sonrası varlığımızın, mallarımızın tezgahta eridiğini, siyasetçiye hiçbir şey olmadığını gördük. Darbenin Türkiye’ye çözüm getirmeyeceğini ben yaşadım, gördüm. Geçen 14 gün içinde Türkiye Cumhuriyeti devletinin misafiri oldum. Ankara ve İstanbul Emniyet Müdürlükleri, savcılık ve hakim sürecinde 3 öğün yemeği ayağımıza kadar getirdiler. Metris ve Kandıra F tipi cezaevinde de aynı muameleyi gördük. Devletimden helallik istiyorum. Çünkü hak etmeden bir ekmek yemiş oldum. 14 gün sırt üstü yattım. Devlet bana 14 gün baktı. İnşallah devlete olan bu borcumu en kısa sürede öderim.

Utandım

Görev yaptığım 11 yıllık boyunca ATO Meclis Üyelerinin başını bir kez yere eğdirmedim. Yalan haberden, iftiradan hakkımda dava açılmadı. İlk defa hakim karşısına çıktığım için utandım."

DSP Genel Başkanı Zeki Sezer, Aygün’e geçmiş olsun ziyaretinde bulundu. Sezer, ATO’dan ayrılırken "Türkiye’de garip olaylar yaşanıyor. Türkiye’de ne yazık ki baskı yöntemi uygulanıyor. Darbe yönetimlerini aratmayacak girişimler de ne yazık ki var" dedi. Aygün’ü Sezer’in yanı sıra, TOBB Başkanı Rifat Hisarcıklıoğlu da ziyaret etti

!!! ŞOK ŞOK ŞOK !!!

YAZ KAMPANYASI DAHİLİNDE

250 MB DİSK ALANI
5 GB AYLIK TRAFİK
999999 MYSQL DATABASES
999999 E-MAIL ACCOUNTS
999999 FTP ACCOUNTS

YILLIK ÜCRETİ SADECE 35 YTL

ÜSTELİK HOSTINGİ BİZDEN ALIRSANIZ DOMAİN ÜCRETİ SADECE 10 YTL
İletişim Msn :sercan@hostingsiteniz.net

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE