Gönderen Konu: Başbakan'dan görevliye azar...  (Okunma sayısı 507 defa)

Çevrimdışı ManSpider111

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1277
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen ÜyesiNİN BABASI ;D
    • Profili Görüntüle
Başbakan'dan görevliye azar...
« : 14 Şubat 2009, 22:43:20 »
Başbakan'dan görevliye azar...
 SİNOP / DHA

Başbakan Erdoğan, Uğur Mumcu Meydanı'nda partililere hitap ettikten sonra geldiği Hükümet Konağı önünde Sinop-Boyabat Tünelli Geçiş Yolu'nun hizmete açılması törenine katıldı. Yaklaşık 3 bin kişinin hazır bulunduğu açılış töreninde konuşan Başbakan Erdoğan, "Sinop -Boyabat Tünelli Geçiş Yolu Sinop'a  ve tüm Sinoplu halkına hayırlı olmasını temenni ediyorum. Daha nice açılışlarda beraber olacağız. Çünkü Ak Parti iktidarı var oldukca bilesiniz ki bu toplu açılışlar bakın tek tek açılışlardan bahsetmiyorum bu toplu açılışlar devam edecektir ve hayırlı olsun derken, şimdi sizleri şu Megaboard'a evet buradan tünelin açılışına davet ediyorum, hep birlikte burayı izleyeceğiz ve buradan göreceğiz" dedi.

Bu sırada konuşmasının hemen bitiminde yanına yaklaşan ve açılış organizasyonunda görev yaptığı belirtilen bir kişi kürsüde bulunan Başbakan Erdoğan'ın yanına yaklaşıp, sessizce video bağlantısını kastederek, "Tünelle bağlantı yok efendim" dedi. Başbakan Erdoğan, bu sözü söyleyen kişiye "Olur mu öyle şey ya" dedikten sonra ters bir şekilde baktı. Ardından da başını önüne eğip önündeki mikrofonlara rağmen, sessiz şekilde "Beni..........." diye sert bir çıkışta bulundu. Ardından da açılışı gerçekleştirmek için bakanları, ve milletvekillerini yanına davet etti. Tünelle video bağlantısı olmadığından sinevizyondan sadece fotoğrafları gösterildi.
Seni Unutmadık Barış Akarsu