Gönderen Konu: Bavuldaki sutyen yuva yıkıyor 1 Haziran 2008  (Okunma sayısı 435 defa)

Çevrimdışı Guiza

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
Bavuldaki sutyen yuva yıkıyor 1 Haziran 2008
« : 01 Haziran 2008, 13:14:48 »
Bavuldaki sutyen yuva yıkıyor

1 Haziran 2008
Nurettin KURT ANKARA
Seyahatten dönen kocasının valizinde başka bir kadına ait sutyen bulan kadın, "Kocam beni aldatıyor" diyerek boşanma davası açtı.

BİR üniversitede İngilizce okutmanlığı yapan Fatoş M. ve Ömer M’nin Ankara 5. Aile Mahkemesinde görülen boşanma davasının perşembe günü yapılan duruşmasında tanık olarak baldız Sermin G. dinlendi. Sermin G. şunları söyledi:

"Kardeşim Fatoş, eşinin valizinde sutyen bulunca tartışmışlar. Ömer, sonra dertleşmek için yanıma geldi. Sohbet sırasında valizinden çıkan sutyen olayını konuştuk. Bana ’Hülya Avşar bile affetti, eşim de affeder, bir süre sonra olay kapanır’ cevabını verdi. Yani aramızda böyle bir konuşma geçti, çünkü önceden Ömer bana her şeyini anlatırdı, sonraları anlatmamaya başladı."

Sermin G, Hákim Sebahattin Ali Erdem’in "Aldatma ile ilgili başka ne gibi bir olaya tanık oldunuz" sorusuna, "Bir defasında da kardeşim telefonda ’Kocamın iç çamaşırlarında başka bir kadına ait izler buldum, beni aldatıyor’ dedi. Ben de yabancı filansa kısa sürer, asıl yerli bir kadınsa işin zor’ dedim" karşılığını verdi.

Kumar oynuyorDuruşmada tanık olarak dinlenen çiftin kızları Arzu M. de "babasının sonraları kendisini ve annesini ihmal etmeye başladığını, kumara düşkün olduğunu, son dönemlerde sık sık Kıbrıs’a kumar oynamaya gittiğini, bir defasında Kıbrıs’ta yanında başka bir kadınla oyun oynarken görüldüğünü öğrendiklerini" söyledi.

Hákim Erdem, Ömer M’ye "Başka kadınlarla Kıbrıs’a gittiniz mi" diye sordu. Ömer M. "Yalan söylüyorlar, ara sıra kendi aramızda ufak oyunlar oynarız ama kumar anlamında değil, Kıbrıs’a gittim ama erkek arkadaşlarımla, kumar için değil, tatile gittik" yanıtını verdi.

Hákim Erdem, "Kıbrıs’a tatile erkek arkadaşlarla mı gidiyorsunuz? Oraya kadar gitmişken kumar oynamadınız yani" deyince Ömer M. "Eğlence amaçlı sadece 100 dolarlık oyun oynadık, fazla değil yanıtını" verdi. Duruşma eksikliklerin tamamlanması için ertelendi.

Çevrimdışı rmelihr

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1951
  • WWW.OYUNSİTENİZ.COM
    • ICQ Messenger - 160
    • Profili Görüntüle
Bavuldaki sutyen yuva yıkıyor 1 Haziran 2008
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2008, 13:17:46 »
PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL

Çevrimdışı Guiza

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE