Gönderen Konu: Belediye Otobüsü Belediyenin Kazdığı Çukura Düştü 29 Kasım  (Okunma sayısı 298 defa)

Çevrimdışı black_wampir

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 501
  • Cassio Lincoln
    • MSN Messenger - dehset_genc_18@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • İyi Eğlenceler
    • E-Posta
Belediye Otobüsü Belediyenin Kazdığı Çukura Düştü 29 Kasım

--------------------------------------------------------------------------------
Afyonkarahisar'da, bir belde belediyesine ait otobüs, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından açılan bir çukura düştü. Kazada ölen ya da yaralanan olmadı.

Kemal Güngör yönetimindeki Çobanlar ilçesine bağlı Kocaöz belde belediyesine ait 03 Y 8804 plakalı yolcu otobüsü, Afyonkarahisar Belediyesi tarafından su şebekesi döşenmesi için açılan ancak Karayolları ekiplerinin tam olarak asfaltlamadığı bir çukura düştü. İki tekeri çukura saplanan otobüs devrilmekten son anda kurtulurken, yolcu olarak bulunan 10 kişi ölümden döndü. Otobüs, kaza mahalline gelen bir çekici ve vatandaşların yardımıyla bulunduğu yerden güçlükle çıkarıldı.

Otobüs sürücüsü Kemal Güngör, "Ben normal yoldan geliyordum. Burada tek şeride düşürmüşler. Tek şeride düşürdükleri için bende karşıya geçmek istedim. Tam geçerken aracın tekerleri çukura gömüldü. Otobüste 10 kişi vardı" dedi.
Alayına Tarsus !