Gönderen Konu: Dolguya göz yuman kaymakama ceza yok  (Okunma sayısı 403 defa)

Çevrimdışı SeRcaN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 542
    • MSN Messenger - PsikoLoG_SeRcaN@hotmail.co.uk
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Dolguya göz yuman kaymakama ceza yok
« : 14 Temmuz 2008, 22:43:38 »
Muğla Valiliğinin “Milas'ta denizin izinsiz doldurulduğu” iddiaları sonrasında Milas Kaymakamı Bahattin Atçı hakkında başlatılan inceleme tamamlandı. Görevden el çektirilen kaymakamın göreve iadesine karar verildi.

Alınan bilgiye göre, özel bir şirketin, Güllük beldesindeki Pina Yarımadası ve Çomça Koyu'nda yapacağı otel için denizi izinsiz doldurduğu yönündeki iddiaların ardından, Muğla Valiliğince Milas Kaymakamı hakkında başlatılan inceleme tamamlandı.

Muğla Valiliğinde görevli bir vali yardımcısı tarafından yürütülen inceleme sonucu, görevden el çektirilen Milas Kaymakamı Bahattin Atçı'nın göreve iadesine ve hakkında soruşturma izni verilmemesine karar verildi.

Milas Kaymakamı Bahattin Atçı, yaptığı açıklamada, incelemenin tamamlandığını ve soruşturma izni verilmemesi yönünde karar çıktığını söyledi.

Soruşturmanın selameti açısından görevden uzaklaştırıldığını belirten Atçı, “Hakkımda soruşturma izni verilmediği için göreve iade edildim. Başından beri kendimden ve sonucun böyle olacağından emindim. Böyle bir durumla karşılaştığım için üzüldüm. Mülkiye müfettişleri de benim bir kusurum olmadığı yönünde karar vermişlerdi. Böyle bir durumla umarım başka bir meslektaşım karşılaşmaz. Artık görevimin başındayım. Milas'a ve Milaslılara hizmet etmeye devam edeceğim” diye konuştu.

!!! ŞOK ŞOK ŞOK !!!

YAZ KAMPANYASI DAHİLİNDE

250 MB DİSK ALANI
5 GB AYLIK TRAFİK
999999 MYSQL DATABASES
999999 E-MAIL ACCOUNTS
999999 FTP ACCOUNTS

YILLIK ÜCRETİ SADECE 35 YTL

ÜSTELİK HOSTINGİ BİZDEN ALIRSANIZ DOMAİN ÜCRETİ SADECE 10 YTL
İletişim Msn :sercan@hostingsiteniz.net

Çevrimdışı irsad26

• 4.SINIF UYE