Gönderen Konu: Eşim fuhuşa zorladı, kabul etmeyince oğlumuzu kaçırdı  (Okunma sayısı 339 defa)

Çevrimdışı SeRcaN

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 542
    • MSN Messenger - PsikoLoG_SeRcaN@hotmail.co.uk
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
8 yıllık eşinin, kendisini fuhuşa sürüklemek istediğini, bu nedenle çocuğunu kaçırdığını öne süren Bulgar asıllı 35 yaşındaki Muhsine Sarıkaya, Cumhuriyet Savcılığı’na suç duyurusunda bulundu.

BULGARİSTAN’ın Tolbuhin kentinde 1990 yılında İstanbul’a gelen ve 2000 yılında güvenlik görevlisi olarak bildiği 32 yaşındaki Mustafa Sarıkaya ile bir televizyon kanalında, Emel Sayın ve Ebru Gündeş’in programında evlendiğini belirten Muhsine Sarıkaya, Bodrum Adliyesi önünde eşi ve oğlu Muhammed’in fotoğraflarını sergileyerek çevredekilerden yardım istedi. Savcılığa suç duyurusunda bulunup eşinin bulunmasını, oğlunun kendisine verilmesini isteyen Sarıkaya, şunları söyledi: 

"Eşimin 1 yıl önce jandarmanın yaptığı fuhuş operasyonunda, yabancı hayat kadınlarını pazarlayan çetenin içinde olduğunun ortaya çıktı. Beni de pazarlamak isteyince 1 yıl önce oğlumu alarak evi terk ettim, bir turistik tesiste çalışmaya başladım. Eşim beni pazarlamak için ısrar etti, karşı çıkınca 2 ay önce ilkokul birinci sınıfta okuyan oğlumu kaçırdı. Oğlum iki kez gizlice beni telefonla aradı ve babasının sık sık kendisine çıplak kadın filmleri izlettirdiğini söyledi. Hayatından endişe ettiğim oğlumun bulunmasını istiylorum."   

!!! ŞOK ŞOK ŞOK !!!

YAZ KAMPANYASI DAHİLİNDE

250 MB DİSK ALANI
5 GB AYLIK TRAFİK
999999 MYSQL DATABASES
999999 E-MAIL ACCOUNTS
999999 FTP ACCOUNTS

YILLIK ÜCRETİ SADECE 35 YTL

ÜSTELİK HOSTINGİ BİZDEN ALIRSANIZ DOMAİN ÜCRETİ SADECE 10 YTL
İletişim Msn :sercan@hostingsiteniz.net