Gönderen Konu: KÜÇÜk OĞuz, Tutuklu Babasini Adlİye ÇikiŞinda Da Öpemeyİnce El 10.06  (Okunma sayısı 334 defa)

Çevrimdışı m3t3d1nh0

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9028
  • olm kişisel mesajdan sanane
    • MSN Messenger - m3t3_d1nh0@windowslive.com
    • Profili Görüntüle
 KÜÇÜk OĞuz, Tutuklu Babasini Adlİye ÇikiŞinda Da Öpemeyİnce El 10.06
Tutuklu yargılanan babasını adliye girişinde sarılıp öpmek isterken polis tarafından uzaklaştırılan Oğuz Bircan, duruşma bitene kadar babasını bekledi. Akşam saatlerinde adliyeden çıkarılan baba Mustafa Gezer, cezaevi aracıyla götürülürken oğlu Oğuz arkasından el salladı.
"Örgüt üyesi olmak" suçundan yargılanan babası Mustafa Gezer'i 22 aydır göremeyen 8 yaşındaki Oğuz Bircan'ın, sabah saatlerinde adliyeye alınan babasına sarılarak öpmek istemişti. Polis tarafından bahçeden uzaklaştırılan Oğuz, gözyaşları içerisinde "Babamı öpmek istiyorum" diyerek gözyaşı dökmüştü.

Babası duruşmada bulunduğu sırada Oğuz da adliye bahçesinde bekledi. Baba Mustafa Gezer, duruşmada verdiği ifadesinde daha önce suç işlediğini ancak, görülen dosya kapsamında suçsuz olduğunu iddia etti. Rahatsızlığı nedeniyle 108 kilodan 72 kiloya düştüğünü anlatan Gezer, "Ailem ve çocuklarım perişan oldu. Öleceğim efendim tahliyemi istiyorum." dedi. Tutukluluk halinin devamına karar verilen Gezer, saat 20.30 sularında adliyeden çıkarılırken basın mensuplarına teşekkür ederek "Sayenizde oğlumun fotoğrafını göreceğim" diye konuştu.

Bu sırada Oğuz da babasına bağırarak el salladı. Cezaevi aracı hareket ettiği sırada bir yakını tarafından havaya kaldırılan Oğuz babasını araç içinde görmeye çalıştı.

Çevrimiçi Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Haber İçin Sağol