Gönderen Konu: Okulun tuvaletinde öğrenciye saldıran sapık panik yarattı 1 Haziran 2008  (Okunma sayısı 412 defa)

Çevrimdışı Guiza

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com
    • Profili Görüntüle
    • www.Oyunsiteniz.com
Okulun tuvaletinde öğrenciye saldıran sapık panik yarattı

1 Haziran 2008
Taylan YILDIRIM/DHA
İzmir Karşıyaka’da ilköğretim okulunda sapık paniği yaşandı. Okulun bahçesindeki tuvalete, 7 yaşındaki erkek öğrenci R.V.T’nin arkasından giren sapık, tacizde bulunup tecavüze hazırlandığı sırada, küçük çocuğun ağlayıp bağırarak yardım istemesi üzerine kaçtı.

Olay, geçen çarşamba günü Şemikler semtindeki Lamia Karer İlköğretim Okulu’nda meydana geldi. Okulun bahçesindeki tuvalete ihtiyaç gidermeye giden öğrencilerden R.V.T’nin arkasından, iddiaya göre okulun açık kapısından bahçeye girdiği sanılan sapık da girdi. Tuvaletteki çocuğa gülümseyerek sevecekmiş gibi yaparak yaklaştığı öne sürülen sapık, daha sonra taciz etmeye başladı. Tecavüze de yeltenen sapık, R.V.T’nin bağırarak yardım istemesi üzerine panik içinde tuvaletten çıkıp kaçtı.

Veliler tepkili

Okul yöneticilerinin ve olayı öğrenen anne R.T’nin ihbarıyla polis çalışma başlattı. Ekiplerin okul çevresindeki araştırmalarından bir sonuç alınamadı. Görgü tanıklarının verdiği eşkal bilgilerinden zanlının çevrede tanınan M.Ç. olduğu belirlendi. M.Ç’nin yakalanması için soruşturma sürüyor. Bir süre saklanmaya çalışılan olayın yayılmasıyla birlikte veliler panik içinde okula geldi. Olayı öğrenince korku yaşayan çocuklarını sakinleştirmeye çalışan veliler, tepki gösterdi, sapığın kendi çocuklarına da saldırmaması için bir an önce yakalanmasını istedi

Çevrimdışı rmelihr

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1951
  • WWW.OYUNSİTENİZ.COM
    • ICQ Messenger - 160
    • Profili Görüntüle
PAYLAŞIM İÇİN SAĞOL

Çevrimdışı Guiza

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan -4405
    • MSN Messenger - Sanane@Oyunsiteniz.com