Gönderen Konu: Terim: Ders almam, ders veririm  (Okunma sayısı 315 defa)

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
Terim: Ders almam, ders veririm
« : 12 Eylül 2007, 10:02:47 »
Milli Takımlar Teknik Direktörü Fatih Terim, Malta beraberliği sonrası yapılan eleştirilere sert yanıt verdi.

Fatih Terim, medyada (A) Milli Takım ve kendisi hakkında yapılan eleştirileri düzenlediği basın toplantısıyla yanıtladı. Eleşitirilere sert tepki gösteren Fatih Terim, şöyle konuştu: "Emek sarf ettim. Siz bilirmisiniz başarısızlıkları tek başına sırtlamanın ne demek olduğunu? Ben o cesareti gösterdim. Kimseden yardım istemedim. Sığınacağım tek liman ailem oldu. Çok büyük zaferler de yaşadım. Yine karşınızdayım. Gazetecilik diye bir meslek var ama insafsızlık diye bir meslek yok. Hem de kimsenin tatmadığı zaferler tattım. Bunları tadarken çok büyük bir yüreğe sahip olmak gerekir. Oyuncularımın kılına dokundurmam. Sonucu ben tayin ederim, onlar değil. Artık biraz değişin. Biz değişelim, siz de değişin. Haksız eleştirilerin hiçbir değeri yoktur. Pozitif enerjimi buna verecek kadar değerli görmüyorum. Kısa zamanda ateşin içinde oyuncularımızı nasıl Maceristan maçına hazırlarız onu düşünüyoruz. Arkadaşlar ben bundan sonra ders almam, ders veririm. Kalemimiz yok ki her dakikada yazalım. Konuşmamız gerektiği zaman konuşmaya özen gösteriyoruz."

Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive