Gönderen Konu: Arsenal'den son dakika transferi  (Okunma sayısı 649 defa)

Çevrimdışı FabregaS

• Osc Yönetici
  • 2. SINIF UYE
  • Puan 2519
  • PES 10 VS FİFA 10
    • Profili Görüntüle
Arsenal'den son dakika transferi
« : 13 Temmuz 2007, 15:47:00 »

Arsenal, Auxerre'in Senegal asıllı Fransız defans oyuncusu Bakari Sagna'yı renklerine bağladı.

Fransız ekibi Auxerre'in 24 yaşındaki defans oyuncusu Bakari Sagna, İngiliz ekibi Arsenal'e imza attı. Arsenal'e transferiyle ilgili olarak bir açıklama yapan, "Arsenal gibi büyük bir kulübe geldim. Ben, ailem ve arkadaşlarım çok mutlu olduk. Arsenal'daki mükemmel oyuncularla oynamayı çok istiyorum. Arsenal, Avrupa'nın en büyük kulüplerinden biri. Benim için gelecekte de büyük yararı olacağına inanıyorum" diye konuştu.

Arsenal Teknik Direktörü Arsene Wenger ise, kulübün resmi internet sitesine yaptığı konuşmasında, Sagna'nın çok yetenekli bir defans oyuncu olduğunu ve uzun yıllar Arsenal'e katkı yapacağını ifade etti. Sanga'nın çok güçlü ve çabuk olduğunu da ifade eden Wenger, Sagna'nın defansta ya da orta saha oynayabilecek kalitede bir oyuncu olduğunu da sözlerine ekledi.

Senegalli ailenin bir çocuğu olarak Fransa'da dünyaya gelen Bakari Sagna, 2005 yılında Auxerre ile Fransa kupasını kaldırmıştı. Sagna, son dönemlerde Fransa Milli Takımı'na da davet edilerek dikkatleri üzerine çekmişti.

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 13 Temmuz 2007, 16:55:31 »
sağol kardeş...
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #2 : 28 Aralık 2007, 23:44:51 »
Haber için saol