Gönderen Konu: "Benim için sürpriz olmadı"  (Okunma sayısı 584 defa)

Çevrimdışı YuRY

• MODERATÖR
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
"Benim için sürpriz olmadı"
« : 13 Ocak 2007, 07:19:35 »
Alex Ferguson, eski futbolcusu David Beckham'ın Amerika'ya transferini ve Chelsea Teknik Direktörü Jose Mourinho'nun takımdan ayrılma iddialarını değerlendirdi.

Manchester United Teknik Direktörü Alex Ferguson, İngiliz spor gündemine ilişkin konuları değerlendirdi. Dünya spor gündemine adeta bomba gibi düşen, David Beckham'ın Amerika Futbol Ligi takımlarından Los Angeles Galaxy ile 5 yıllığına yaklaşık 250 milyon dolara anlaşmasının kendisini şaşırtmadığını söyleyen Ferguson, "Bu transferi bekliyordum, benim için sürpriz olmadı" dedi.

Ferguson, Beckham'ın Real Madrid'den sonra kariyerini Amerika'da sürdürme kararını vermesinin İngiliz futbolcu için zor bir karar olduğunu da vurgularken, büyük futbolcuların takımlarında sürekli forma giymek istediklerini ancak Beckham'ın son zamanlarda Real Madrid'de forma şansı bulamadığı için Amerika'yı tercih ettiğini de sözlerine ekledi.

Chelsea'nin Portekizli teknik direktörü Jose Mourimho'nun takımdan ayrılacağı yönündeki iddialara da değinen Ferguson, Mourinho'nun iyi bir insan olduğunu ve takımında kalması gerektiğini söyledi. Mourinho'nun Chelsea'den ayrılmasını istemediğini vurgulayan tecrübeli teknik adam, Portekizli teknik adamla aynı ligde şampiyonluk mücadelesi vermenin kendisi açısından iyi olduğunu da belirtti.

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
« Yanıtla #1 : 29 Haziran 2007, 23:06:10 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 01 Temmuz 2007, 16:16:16 »
paylaşımın için teşekürler

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #3 : 28 Aralık 2007, 23:24:48 »
Haber için saol