Gönderen Konu: "F.Bahçe'den kopamam"  (Okunma sayısı 455 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
"F.Bahçe'den kopamam"
« : 25 Haziran 2007, 11:21:59 »
"F.Bahçe'den kopamam"
İngiltere Premier Lig takımlarından Middlesbrough'a transfer olan Tuncay Şanlı, yeni kulübüyle sözleşme imzalamasının ardından Türkiye'ye döndü. İngiltere'den bugün öğle saatlerinde İstanbul'a gelen Tuncay Şanlı, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Middlesbrough'a gittiği için mutlu olduğunu söyleyen milli futbolcu, "İngiltere'de oynamak istiyordum. Çünkü, Premier Lig, Avrupa'nın en iyi liglerinden biri. Sağlık kontrollerinin ardından anlaştım. Mutluyum" dedi.

Bir soru üzerine, transferi öncesinde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüştüğünü bildiren Tuncay, "Aziz Yıldırım'ın bana her zaman desteği olmuştur. Kendisi, benim başkanımdır. Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe'den kopamam. Başkanımızla karşılıklı görüşmemizden, kendi görüşlerimi bildirdim. O da bana kendi görüşlerini bildirdi. Ben de tercihimi bu şekilde kullandım. Fenerbahçe yönetimiyle, taraftarlarıyla hiçbir sorun yaşamadım, yaşamam da" diye konuştu.

Tuncay Şanlı, "Niçin, büyük bir takım değil de Middlesbrough'u tercih ettin?" şeklindeki bir soruya ise, "Ben büyük, küçük takım ayrımı yapmıyorum. Avrupa'nın en iyi liglerinden biri olan İngiltere Ligi'ne gidiyorum. Benim tercihim Avrupa'da iyi bir takımda futbol oynamaktı. Middlesbrough da imkanları ve şartları bakımından iyi bir kulüp" cevabını verdi. Fenerbahçe'den ayrılmasının ardından taraftarlardan olumsuz bir tepki almadığını kaydeden Tuncay, "Tabiki tepki gösterenler de olmuştur ama bana gelen bir tepki sözkonusu değil. Kararıma saygı duyacaklarına inanıyorum. Sonuçta bir karar aldım. Bu kararı alırken yanımda sevdiğim arkadaşlarım da vardı" dedi.

Tuncay Şanlı, geçen sezonun şampiyon kadrosundan birçok futbolcunun ayrılmasının sorulması üzerine de, "Herkesin kararına saygı duyulması gerekir" ifadelerini kullandı. "F.Bahçe'den kopamam"
İngiltere Premier Lig takımlarından Middlesbrough'a transfer olan Tuncay Şanlı, yeni kulübüyle sözleşme imzalamasının ardından Türkiye'ye döndü. İngiltere'den bugün öğle saatlerinde İstanbul'a gelen Tuncay Şanlı, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplandırdı.

Middlesbrough'a gittiği için mutlu olduğunu söyleyen milli futbolcu, "İngiltere'de oynamak istiyordum. Çünkü, Premier Lig, Avrupa'nın en iyi liglerinden biri. Sağlık kontrollerinin ardından anlaştım. Mutluyum" dedi.

Bir soru üzerine, transferi öncesinde Fenerbahçe Kulübü Başkanı Aziz Yıldırım ile görüştüğünü bildiren Tuncay, "Aziz Yıldırım'ın bana her zaman desteği olmuştur. Kendisi, benim başkanımdır. Ben Fenerbahçeliyim. Fenerbahçe'den kopamam. Başkanımızla karşılıklı görüşmemizden, kendi görüşlerimi bildirdim. O da bana kendi görüşlerini bildirdi. Ben de tercihimi bu şekilde kullandım. Fenerbahçe yönetimiyle, taraftarlarıyla hiçbir sorun yaşamadım, yaşamam da" diye konuştu.

Tuncay Şanlı, "Niçin, büyük bir takım değil de Middlesbrough'u tercih ettin?" şeklindeki bir soruya ise, "Ben büyük, küçük takım ayrımı yapmıyorum. Avrupa'nın en iyi liglerinden biri olan İngiltere Ligi'ne gidiyorum. Benim tercihim Avrupa'da iyi bir takımda futbol oynamaktı. Middlesbrough da imkanları ve şartları bakımından iyi bir kulüp" cevabını verdi. Fenerbahçe'den ayrılmasının ardından taraftarlardan olumsuz bir tepki almadığını kaydeden Tuncay, "Tabiki tepki gösterenler de olmuştur ama bana gelen bir tepki sözkonusu değil. Kararıma saygı duyacaklarına inanıyorum. Sonuçta bir karar aldım. Bu kararı alırken yanımda sevdiğim arkadaşlarım da vardı" dedi.

Tuncay Şanlı, geçen sezonun şampiyon kadrosundan birçok futbolcunun ayrılmasının sorulması üzerine de, "Herkesin kararına saygı duyulması gerekir" ifadelerini kullandı.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
"F.Bahçe'den kopamam"
« Yanıtla #1 : 28 Haziran 2007, 16:16:12 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
"F.Bahçe'den kopamam"
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2007, 10:01:30 »
HABER İÇİN SAOL

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
"F.Bahçe'den kopamam"
« Yanıtla #3 : 29 Haziran 2007, 11:56:26 »
bilgi için sağol

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
"F.Bahçe'den kopamam"
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2007, 23:21:40 »
Haber için saol