Gönderen Konu: ManU adım adım...  (Okunma sayısı 639 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
ManU adım adım...
« : 17 Mart 2007, 19:18:51 »
ManU adım adım...
İngiltere Premier Ligi'nin 30. hafta maçında Manchester United evinde Bolton'u 4-1 yenerek puanını 75'e çıkardı.

Old Trafford'ta 76 bin seyircinin önünde oynanan mücadeleye hızlı başlayan "Kırmızı Şeytanlar" 14. dakikada Ji-Sung Park'la öne geçti. Bu golden 3 dakika sonra Wayne Rooney farkı ikiye çıkardı. İki farklı önde olan Manchester ataklarının ardı arkası kesilmedi ve 25. dakikada yine Ji-Sung Park kendisinin ikinci, takımının 3. golünü kaydetti. İlk yarıda başka gol olmadı ve skor 3-0 sonuçlandı.

İkinci yarıda da atak olan taraf ev sahibi ekipti. Maçın 74. dakikasına kadar gol bulamayan Manchester, bu dakikada Cristiano Ronaldo'nun mükemmel pasında kaleciyle karşı karşıya kalan Wayne Rooney'nin golüyle farkı 4'e çıkardı. Bu golden sonra artık risk almayan United, 87. dakikada, Gary Speed'in penaltıdan attığı golle kalesinde 1 gol gördü fakat maçı 4-1 kazanarak en yakın rakibi Chelsea'yle arasındaki puan farkını 9'a yükseltti.

Bu arada maçın 11. dakikasında sakatlanıp oyunu terketmek zorunda kalan Gary Neville'ın dizinin döndüğü ve bir süre sahalardan uzak kalacağı bildirildi.

Wayne Rooney ve Ji-Sung Park'ın 2'şer gollerinin yanısıra maça damgasını vuran bir diğer olaysa Cristiano Ronaldo'nun yaptığı 3 asistti.

Manchester bu galibiyetle bu sezon evinde oynadığı 15. maçında 13. galibiyetini aldı.
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Force23

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 334
  • !!ƒяєєѕтуℓєя!!
    • Profili Görüntüle
ManU adım adım...
« Yanıtla #1 : 17 Mart 2007, 21:59:46 »
paylaşım için teşekkürler kardeş
Only God Can Judge Me !!
They''ll Never Take Me Alive

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
ManU adım adım...
« Yanıtla #2 : 28 Haziran 2007, 16:31:00 »
HABER İÇİN SAOL

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
ManU adım adım...
« Yanıtla #3 : 28 Haziran 2007, 16:36:53 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
ManU adım adım...
« Yanıtla #4 : 28 Aralık 2007, 20:31:16 »
Haber için saol