Gönderen Konu: Ben yavru kedi değilim"  (Okunma sayısı 634 defa)

Çevrimdışı El_NiNo

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 326
    • Profili Görüntüle
Ben yavru kedi değilim"
« : 10 Mayıs 2007, 12:53:32 »
Ben yavru kedi değilim"
Milan'ın orta sahadaki dinamosu Gennaro Gattuso, Steven Gerrard'ın kendisi için söylediklerine yanıt verdi.

23 Mayıs'ta, Şampiyonlar Ligi Finali'nde tekrar karşı karşıya gelecek olan ikili şimdiden atışmaya başladı.

Liverpool kaptanı Steven Gerrard, yazdığı otobiyografisinde Gattuso'yu yavru bir kediye benzetmişti. Bunlara sinirlenen İtalyan oyuncu Gerrard'a yanıt vermekte gecikmedi.

Steven Gerrard yazdığı kitapta, "Bazı insanlar onu, bilmediğim bir sebepten dolayı el üstünde tutuyorlar. Bana göre o, sadece ağızdan oluşuyor. Tek yaptığı konuşmak. Çok agresif fakat benim için sadece bir yavru kedi kadar ürkütücü" demişti.

Gennaro Gattuso ise buna yanıt olarak, "Gerçekten bunları söylediğini inanmıyorum. Eğer söylediyse, ona verebileceğim tek yanıt; yavru bir kedi değil bir pitbull olduğumdur."

Gattuso sözlerine şöyle devam etti; "O finali hiç bir zaman unutmayacağım. O günden sonra en az 5-6 kez de televizyondan izledim. O yaz Paolo Maldini ve Ambrosini ile tatile gittik. Her gece saat 10'da yatağa gitmeyi istemek gerçekten berbat bir duyguydu."

Bu sezonki başarıları hakkında da yorum yapan başarılı futbolcu, "Hiç kimse finale yükseleceğimizi düşünmüyordu. Buna teknik direktörümüz Carlo Ancelotti de dahil. Bizim için garip bir sezon oldu. Dünya Kupası'ndan sonra toparlanmak kolay olmadı. Fakat şanslıyız ki yaz tatilinden sonra işler iyi gitti ve buralara geldik" diye sözlerini tamamladı. 

Şeytanın En Büyük Hilesi Dünya'ya kendinin var olmadığına inandırmakmış!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Ben yavru kedi değilim"
« Yanıtla #1 : 01 Haziran 2007, 20:52:48 »
paylaşım için sağol
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Diego

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 9702
    • MSN Messenger - Diego@oyunsieniz.com
    • Yahoo Instant Messenger  - furkankirik@yahoo.com.tr
    • Profili Görüntüle
    • GencMerkez
Ben yavru kedi değilim"
« Yanıtla #2 : 29 Haziran 2007, 23:16:21 »
HABER İÇİN TEŞEKKÜRLER

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Ben yavru kedi değilim"
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2007, 10:06:09 »
PaYLaŞıMıN İçİn TeŞeKüRLer..!!

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Ben yavru kedi değilim"
« Yanıtla #4 : 22 Temmuz 2007, 23:37:21 »
haber için saol