Gönderen Konu: "Önce kullanıp sonra dışladılar!"  (Okunma sayısı 681 defa)

Çevrimdışı Saw

• 2. SINIF UYE
  • Puan 1000
  • | |......S€N! S€V!Y0RUM......| |
    • Profili Görüntüle
"Önce kullanıp sonra dışladılar!"
« : 26 Ağustos 2008, 08:13:37 »
Brescia resmi internet sayfasinda yer alan haberde taraftarların rüyası olan Ganalı futolcunun Serie B takiminda oynamasının imkansız olduğu ve kendisine lisans çıkarılamayacağı belirtildi.

İtalyan ekibi uzun suredir sakat olan Appiah'ın bu sakatığın ardından form tutmak amacıyla kendilerine bu yönde bir talebi olduğunu ve bu nedenle Ganalı yıldıza Brescia takımı oyuncuları ile birlikte antrenmana çıkma izni verildiğini duyurdu.

Bu arada İtalyan spor medyasına açıklamalarda bulunan Ganalı oyuncu Appiah, kariyerime yeniden Brescia'dan başlamak benim için çok güzel olur bu tercih kalpten geliyor çünkü bu kulüpte çok güzel 6 sezonum geçti. Roberto Baggio ile yan yana oynadığım o güzel yıllar hafızamda yer edindi. Burada sanki evimdeyim hissine kapılıyorum. Herkes bana dostça davranıyor" ifadesini kullandı.

Gaalı oyuncu sözlerini şöylesürdürdü :
"Sakatlık dönemi sonrasında son altı ayda Brescia benim için çok şey yaptı kulüp, yöneticiler, oyuncular bu camia altında olan herkes bana destek oldu. Korkulu fiziksel dönemim geride kaldi. Bunu da burada yani Brescia'daki bütün herkese borçluyum"

FENERBAHÇE BENİ KULLANDI, SONRA DIŞLADI
Appiah "Fenerbahçe beni kullandı sonra dışladı. Yasal duruma başvurmak zorunda kaldım beni özellikle en zor dönemimde Belçikalı doktor Martense ameliyat ederek kurtardı. Saglığıma kavuştum" derken "Ardindan Brescia'da Enrique Miguel ile çalışma fırsatım oldu. Yeniden doğmuş gibiyim, yeniden eski günlerime dönmeyi arzuluyorum" ifadesini kullandı.

Juventus'un kendisini istedigini ancak Serie B'de de olsa Brescia atakiminda yeniden oynamaya başlayarak form kazanmayi da düşündüğünü dile getiren Appiah için yeniden Brescia kulübüne dönebileceği iddiaları son iki aydır gündemde olsa da İtalyan vatandaşı olmadığı gerekçesiyle bunun şu anda gercekleşmesi imkansız ve Juventus yine ilk sırada yer alan kulüp olma özelliğini koruyor.