Gönderen Konu: Para huzur getirir mi?  (Okunma sayısı 690 defa)

Çevrimdışı melih123

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2352
    • MSN Messenger - steve_melih@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Para huzur getirir mi?
« : 04 Ekim 2007, 16:35:15 »
Adriano uzun süreden beri ilk kez bu kadar açık konuştu. Bir dönem muhteşem futboluyla göz dolduran ve formunun zirvesinde olan Adriano bu aralar sıkıntılı günler geçiriyor. Ama o herşeyin daha iyi olacağı konusunda oldukça umutlu... Peki Adriano bu hale nasıl geldi? Para ona huzur getirdi mi? Fenerbahçe maçı hakkında ne düşünüyor? Adriano özel hayatını ve geleceğe dair tüm beklentilerini SKY TV'ye anlattı.

Inter'in Brezilyalı yıldızı Adriano, futbol kariyerinde eski günlerine döneceğini belirterek, "Bugüne kadar çok hatam oldu, bir süre aşırı alkol aldım, artık aynı hataları tekrarlamak istemiyorum" dedi. Adriano, Inter'in Fenerbahçe karşısında iyi oynamadığını söylerken, "Fenerbahçe maçında oynamak isterdim" ifadelerini kullandı.

Brezilyalı golcü Adriano, İtalyan SKY TV'ye özel hayatında yaşadığı sıkıntılı günler ve Inter-Fenerbahçe maçıyla ilgili önemli açıklamalarda bulundu. Özel hayatında yaşadığı sorunlar nedeniyle futbol kariyerinden 1.5 yıl kaybettiğini söyleyen Brezilyalı golcü Adriano, "Özel hayatımda sorunlar vardı. Bunu antrenman sahasında ve maçlarda kafamdan atamadığım için sorunlu bir dönemden geçtim. Bu benim hatamdı. Ailemin bir dönem hiçbirşeyi yoktu ve çok daha rahattık, huzurluyduk. Şimdi herşeyimiz var, ancak sıkıntılar arttı.

"PARAM OLMADIĞI ZAMAN DAHA MUTLUYDUM"
Param olmadığı zaman daha mutluydum, ancak bu demek değil ki kazandığım gelir huzur ve rahatlık vermiyor, anladım ki gerçekten sıkıntılı ve sorunlu olduğum zaman cebimde olan para bunları aşmaya yetmiyor. Önce Allah'a sonra aileme inanıyorum. İnsanlar, bu konuda ne düşünüyor bilmiyorum, ama benim düşüncem bu sekilde" diye konuştu.

Her futbolcunun yaşantısında zor günlerin olduğunu, bu sıkıntılı dönemleri aşacağını ifade eden Adriano, "Ben insanlarla kaynaşmasını seven biriyim. Ailem uzaktaydı. Annemi ve çocuğumu Milano'ya getirdim, artık daha mutlu ve huzurluyum. Onlar yanımdayken çok mutlu olacağım. Özellikle bugüne kadar hakkımda çıkan asılsız dedikodulara kulak asmadan yaşantımı ve futbol kariyerimi sürdürmek istiyorum" dedi.
"BİR DÖNEM AŞIRI ALKOL ALDIM"
Bir süre aşırı alkol aldığını itiraf eden Brezilyalı golcü Adriano, "Bugüne kadar çok hatam oldu, ancak bundan sonra bu hataları tekrarlamak istemiyorum. Bir süre aşırı alkol aldım, bunu itiraf edeyim. Rahatsızdım, uyuyamıyordum. Aşırı derecede sorunlarımı düşünüyordum. Ancak anladım ki alkol de sorunlarımı aşmama yardımcı olmadı. O dönemlere yeniden dönmek istemiyorum" diye konuştu.

Inter'in İstanbul'da Fenerbahçe'ye 1-0 yenildiği maçla ilgili de değerlendirmede bulunan Adriano, "Mancini'nin dediği gibi daha çok konsantre olmak zorundayız. Kaliteli bir takımız, kaliteli oyuncularımız var. Ancak görünen şu ki bazı şeyler yolunda gitmiyor. Inter-Fenerbahçe maçını izledim, sonuca çok üzüldüm. Şampiyonlar Ligi'nde İstanbul'da oynadığımız ilk maç bizim için üzücü oldu. Gruptan çıkmak için daha sakin ve konsantre olmak zorundayız. Takım olarak Fenerbahçe karşısında iyi oynamadık.Alınan sonuç ortada, mağlubiyet" diye konuştu. Adriano, "Fenerbahçe maçında oynamak isterdim" diyerek sözlerini noktaladı.

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
Para huzur getirir mi?
« Yanıtla #1 : 28 Aralık 2007, 19:44:30 »
Haber için saol

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle