slot malaysia My Little Pony Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

My Little Pony Oyunları

My Little Pony Oyunları

my little pony oyunları

Kız çocuklarının son zamanlarda en çok sevdiği çizgi film My Little Pony oldu. 6 sevimli pony karakterlerinin maceralarını ve aralarındaki dostluğun işlendiği bu güzel çizgi film, oyun dünyasına da ilham kaynağı oldu. My Little Pony karakterlerinin oyunları, çizgi filminin karakteristik özelliklerini yansıttığından kız çocukları arasında çok sevildi.

Oyunlarının bu kadar tutulmasına neden olan My Little Pony çizgi filminin konusu özetle şu şekildedir: Birçok sevimli midilli atının yaşadığı Ponyville, Nightmare Moon tarafından ele geçirilmek istenir. Fakat 6 pony karakteri arkadaş buna izin vermez. Yardımlaşma ile arkadaşlığın sihirli yönünü öğrenip uyum elementleri vasıtasıyla Ponyville’i Nightmare Moon’dan kurtarırlar. Daha sonra neşe içerisinde Equestria ülkesindeki Ponyville’de yaşayan ponylerin birbiri arasındaki ilişikler ve barışçıl olmayan troller, cadılar ve goblinlerle olan mücadeleleri işlenmektedir. Fakat My Little Pony genel olarak arkadaşlığın değeri üzerine kurulu bölümlerden oluşur.

My Little Pony Oyunları da çizgi filmine paralel oyunlardan oluşmaktadır. Bu bağlamda başrollerdeki 6 pony karakterinin oyunları bu oyunlar içerisinde geniş yer tutar. Yani maceracı Rainbow Dash, sihirli ve yardımsever Twilight Sparkle, modalist Rarity, güvenilir ve realist Applejack, kibar ve çekingen Fluttershy ve neşe dolu Pinkie Pie maceraları ile My Little Pony oyunlarında boy gösteriyor. My Little Pony karakterlerinin oyunları arasında; pony günlük bakımı, pony oda dekorasyonu, pony giysi giydirme, pony makyajı ve cilt bakımı, pony maceraları, pony hafıza oyunları, pony puzzle ve boyama oyunları gibi oyunları içermektedir.

My Little Pony son sezonunda insan formunda karşımıza çıktıkları Equestria Girls karakterinin Canterlot okulundaki maceralarını da ayrıca not etmeliyiz. Zira My Little Pony Equestria Girls karakterleri görünüm itibarıyla insan şeklinde olsa da karakter olarak pony karakterlerinin özelliklerini gösterirler. Kız çocukları My Little Pony oyunları kadar Equestria Girls oyunlarını da çok sevdiler. Onların özellikle giysi giydirme oyunlarının yanı sıra makyaj ve cilt bakımı oyunları da kız çocuklarını cezbetmektedir. El-göz koordinasyonunu sağlayan Boyama Oyunları da yine MLP Equestria Girls oyunları arasında önemli yer tutar. Gerek pony ve gerekse equestria girls karakterlerinin oyunlarının bu kadar sevilmesine sebep, onların sevimliliklerinden yatmaktadır. Bu karakterleri siz de gördüğünüzde veya oyunlarını oynadığınızda bize hak vereceksiniz!

Peki My Little Pony karakterlerinin oyunlarını nerede oynayabiliriz? İster My Little Pony olsun istenirse diğer tüm çizgi film karakterlerinin oyunları olsun en doğru seçim Kahraman Oyunları sitesi olacaktır. Sevilen çizgi filmlerin karakterlerine ilişkin tüm flash oyunları http://www.kahramanoyunlari.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar