www.backlinktr.biz | 523: Origin is unreachable

Error 523 Ray ID: 5356b3e2beb3d423 • 2019-11-14 05:49:33 UTC

Origin is unreachable

You

Browser

Working
Budapest

Cloudflare

Working
www.backlinktr.biz

Host

Error

What happened?

The origin web server is not reachable.

What can I do?

If you're a visitor of this website:

Please try again in a few minutes.

If you're the owner of this website:

Check your DNS Settings. A 523 error means that Cloudflare could not reach your host web server. The most common cause is that your DNS settings are incorrect. Please contact your hosting provider to confirm your origin IP and then make sure the correct IP is listed for your A record in your Cloudflare DNS Settings page. Additional troubleshooting information here.

11 yaşındaki çocuk Grand Theft Auto oynadıktan sonra peşine polis taktı

Akıllara durgunluk veren ve sonunda Grand Theft Auto’nun sorumlu çıktığı bu olay Kanada’nın Ontario bölgesinde gerçekleşiyor. Komiser Kerry Schmidt’in söylediklerine göre Cumartesi akşamı saat akşam 11 sularında, Toronto şehrinin kuzeyine doğru yolda sağa-sola tehlikeli şekilde hareket eden bir aracın ihbarı yapıldı. Yapılan ihbarlarda aracın seyir halinden dolayı, sürücüsünün alkollü olabileceği söylenildi. Sürücü araç ile kuzeye doğru ilerlerken birden yönünü değiştirip güneye doğru ilerlemeye başladığı anda polisler aracı kenara çekme çabalarını başlattı.

Komiser Kerry Schmidt olayın devamını, “Araç aslında ilk başlarda hız limitinin altında, hatta tam olarak limitin yarı hızında ilerliyordu. Aracı ilk durdurmayı başarıp, kendisiyle konuşmak için araçtan indiğimizde tekrar gazlamaya başladı. Araç artık saatte 120 kilometre hızla ilerlediği için başka bir komiser daha yardıma geldi. Aracı iki taraftan sıkıştırıp yavaşlamaya zorladığımızda tamamen onu durdurmayı başardık. Fakat direksiyonda 11 yaşında bir erkek çocuğunu görünce şok olduk. Kendisi evde Grand Theft Auto’yu yeni bitirip, gerçekte araba sürmenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiği için böyle bir işe kalkışmış.” şeklinde anlattı.

Yapılan açıklamada, çocuğun ebeveynlerinin tüm bu olanlar yaşanırken evde uyudukları belirtildi. Neyse ki çocuğun kalkıştığı bu tehlikeli eylem herhangi bir trajedi veya ölüm ile sonuçlanmadı.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar