slot malaysia 11 yaşındaki çocuk Grand Theft Auto oynadıktan sonra peşine polis taktı | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

11 yaşındaki çocuk Grand Theft Auto oynadıktan sonra peşine polis taktı

Akıllara durgunluk veren ve sonunda Grand Theft Auto’nun sorumlu çıktığı bu olay Kanada’nın Ontario bölgesinde gerçekleşiyor. Komiser Kerry Schmidt’in söylediklerine göre Cumartesi akşamı saat akşam 11 sularında, Toronto şehrinin kuzeyine doğru yolda sağa-sola tehlikeli şekilde hareket eden bir aracın ihbarı yapıldı. Yapılan ihbarlarda aracın seyir halinden dolayı, sürücüsünün alkollü olabileceği söylenildi. Sürücü araç ile kuzeye doğru ilerlerken birden yönünü değiştirip güneye doğru ilerlemeye başladığı anda polisler aracı kenara çekme çabalarını başlattı.

Komiser Kerry Schmidt olayın devamını, “Araç aslında ilk başlarda hız limitinin altında, hatta tam olarak limitin yarı hızında ilerliyordu. Aracı ilk durdurmayı başarıp, kendisiyle konuşmak için araçtan indiğimizde tekrar gazlamaya başladı. Araç artık saatte 120 kilometre hızla ilerlediği için başka bir komiser daha yardıma geldi. Aracı iki taraftan sıkıştırıp yavaşlamaya zorladığımızda tamamen onu durdurmayı başardık. Fakat direksiyonda 11 yaşında bir erkek çocuğunu görünce şok olduk. Kendisi evde Grand Theft Auto’yu yeni bitirip, gerçekte araba sürmenin nasıl bir şey olduğunu merak ettiği için böyle bir işe kalkışmış.” şeklinde anlattı.

Yapılan açıklamada, çocuğun ebeveynlerinin tüm bu olanlar yaşanırken evde uyudukları belirtildi. Neyse ki çocuğun kalkıştığı bu tehlikeli eylem herhangi bir trajedi veya ölüm ile sonuçlanmadı.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar