Araba Park Etme Oyunu Oyna

Araba Park Etme Oyunu Oyna

İş yerinizde veya evde otururken canım sıkıldığında hem eğlenceli hem de vakit geçirebileceğim oyunları aradığım olmuyor değil. Eğer siz de oyun sever birisi iseniz başınıza geliyordur kesinlikle. Özellik park etme oyunları en çok tercih ettiğim ve oynarken zevk aldığım oyunlar arasında alıyor. Araba park etme, tır ve kamyon park etme gibi zorlu oyunları oynarken oldukça keyif alıyorum.

ArabaParkEtme.Com üzerinden sadece normal değil 3 boyutlu olarak hazırlanmış ve grafikleri ile oynarken daha çok keyif alabileceğinizi düşündüğüm 3D araba park etme oyunları da yer alıyor. Yani bilgisayar başına oturanların dur durak demeden harika grafikler eşliğinde zaman geçirebileceği keyifli oyunlar.

Her zaman “bu arabayı nasıl kullanıyorlar acaba?” sorusunun cevabını merak ettiğimden midir nedir, özellikle tır park etme oyunları ile vaktimi çok fazla harcıyorum. Çünkü hem arkasına takılan dorsesi hem de uzun araç olması sebebiyle park etmesi kolay olmuyor. Kaza yapmadan bölümleri geçmek neredeyse imkansız hale gelebiliyor. Fakat yarış araba park etme oyunu nedense bu aralar en çok oynadığım oyunlar arasında yerini korumayı başarıyor.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar