slot malaysia Barbie Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Barbie Oyunları

Barbie Oyunları

barbie

Bu yazımız çocuklarımıza yararlı olan ve gelişiminde katkı sağlayan farktörlerden bahsedeceğiz.Kızlarımız, erkek çocuklarımıza göre daha nazlı ve zor büyümektedir.En çok tehlikelerde onları beklemektedir.Nede olsa toplum erkeklerin kurduğu bir toplum ve kızlarımızda bu toplum içerisinde kendilerine yer bulmaya çalışmaktadırlar.

Kızlarımız yaradılış gereği daha nazik ve süslü yetişirler.1960-1990 yılları arasında doğan kız çocuklarımızı incelediğimizde hepsinin idolü barbie bebekleri olduğu söylerler.barbi e bebeklerini giydirmişler,süslemişler hatta onlarla evcilik oynamışlardır.

Giyim tarzları ve bedensel yapılarını hep barbie ye benzetmeye çalışmışlardır.Bunun yanında 1990 yılından sonra doğan kız çocuklarımız daha şanslıdırlar.Teknolojinin gelişmesine paralel olarak çizgi filmler,oyuncaklar ve aksesuarlarda büyük gelişmeler ve çeşitlilikler olmuştur.

Şimdi kız çocuklarımız barbie bebekleri yerine barbienin maceralarını çizgi filmlerden izleyerek hayal dünyalarını genişletiyorlar.İnternetin de gelişmesi ile çocuklarımıza yönelik flash oyun sitelerinde büyük bir artış olmuştur.İnternette barbie oyunları oynayarak kahramanlarını daha insansı görmeye başlamışlar ve etkisini dahada arttırmışlardır.

Şunu unutmayalımki çocuk yetiştirmek zor iştir ve çok dikkatli olunmalıdır.Çizgi filmler,oyunlar vb.. metaryelleri dikkatli seçilmeli ve çocuklarımıza kötü etkiler bırakılmamalıdır.Her türlü sorun ve istekleriniz için bir uzmana danışmakta yarar vardır.Unutmayalımkı çocuklarımız bizlerin geleceğidir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar