slot malaysia Bebek telsizi | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Bebek telsizi

Bebek telsizi, bebeği her an izlemek veya dinlemek amacıyla kullanılan bir teknoloji ürünüdür. Ev işleriyle uğraşan bir anne için veya ev dışında yakın bir yere gitme ihtiyacı duyan anne baba için hayat kurtarıcı olan ürün bebek telsizi ürünüdür. Yeni bebeği olmuş ailelerin fazlaca rağbet gösterdiği bebek telsizi, uyanan bebeğin veya ağlayan bebeğin telsiz sayesinde hemen fark edilmesine olanak sağlar. Bebekler, sürekli anne babalarını görmek isterler ve sürekli bakıma, ilgiye muhtaçtırlar. Bu yüzden dolayı onları her an izlemek, her an anne babanın bebekleriyle ilgilenmeleri gerekmektedir. Bebek telsizi, alıcı ve verici sistem olmak üzere 2 bölümdedir. Verici olan sistem bebeğin odasında bulunması gerekirken, alıcı olan sistem ise anne babada bulunmalıdır. Böylelikle bebek uyandığı zaman veya ağladığı zaman, eğer bebek telsizi bebeğin yanındaysa verici ve alıcılar sayesinde hemen bebeği fark edeceksiniz. Bebeklerin güvenliği, huzuru ve anne babaların güven duymaları, huzurlu olmaları bebek telsizi sayesinde gerçekleşmektedir.

Bebek Telsizi Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeliyiz?

Bebek telsizi satın alırken dikkat edilecek önemli bazı hususlar bulunmaktadır. Şimdi size bu hususları sıralayacağız.

* Bebek telsizi satın alırken, bebek telsizi modelinde kanal seçiminin fazla olmasına özen göstermelisiniz. Çünkü kanal seçimi az olan bir bebek telsizi, evdeki diğer elektronik ve teknolojik ürünlerden olumsuz etkilenmektedir. Bu olumsuz etkilenme sonrasında bebek telsizi parazit oluşturur ve bebeğin sesini net alamayabilirsiniz ve gün geçtikçe problem çıkarmaya başlar.

* Bebek telsizi modellerinden ses kapalı olduğu zaman ışıkla uyarı veren modellerinden almanızı önermekteyiz. Sesten rahatsız olup, bebek telsizini sessizde kullanan aileler için ışıklı bebek telsizi en güzel seçim olacaktır. Işık sayesinde bebeğin uyandığını veya ağladığını fark etmiş olacaksınız ve böylelikle rahat olacaksınız.

* Bebek telsizi modellerinin ses ve ışıklı özelliğinin yanı sıra titreşim özelliği bulunmasına da özen göstermeniz sizin açınızdan faydalı olacaktır. Bebek telsizlerinin bileğe takılan modellerinde titreşim çok işe yarayacaktır. Böylelikle bebek ağladığı zaman ya da uyandığı zaman titreşim sayesinde direk uyarı gelebilecektir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar