slot malaysia Bursa Beko Servisi – 0224 443 34 94 | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Bursa Beko Servisi – 0224 443 34 94

http://bursabekoservis.net/wp-content/uploads/2014/07/Bursa-Beko-Teknik-Servis.jpg

Bursa’nın tüm ilçelerinde Beko servis hizmetleri vermekte olan Bursa Beko servisi sizlere profesyonel kalitede bir hizmet sunabilmek adına çalışmalarını sürdürmektedir. Beko teknik servis hizmetleri almak için yapılması gereken işlemler şunlardır.

1- 0224 443 34 94 numaralı telefonu arayınız.

2- Ad, Soyad ve adres bilgilerinizi görevli kişiye bırakınız.

3- Servis talebiniz için uygun bir zaman dilimi için randevu alınız.

4- Randevu saatinde adresinize gelecek olan servis ekiplerini bekleyiniz.

Bu dört işlem sonucunda rahat bir şekilde cihazlarınızın bakım işlemleri, tamir işlemleri gerekiyorsa yedek parça değişim işlemleri sağlanmaktadır. Beko marka ürünler için pek çok insan tarafından tercih edilmekte olan beyaz eşya servisihizmetlerinden yararlanmak da mümkün olmaktadır.

http://bursabekoservisi.biz/ internet sitesi içeriğinde yer alan bilgiler doğrultusunda sizlerde dilerseniz rahat bir şekilde Bursa Beko servisiile iletişime geçebilirsiniz. Bursa genelinde hizmet vermekte olan bu şirket ile görüştükten sonra alacağınız hizmetler garanti kapsamı içerisindedir.

Bir yıl boyunca servis garantisi, bir yıl boyunca değişen parçalar için yedek parça garantisi ve bir yıl boyunca işçilik garantisi Bursa Beko servisgüvencesi ile sizlere sunulmaktadır. Beko markasının ülkemiz genelinde en çok tercih ediliyor olmasının en önemli sebepleri arasında yer alan unsurlar cihazların bakım onarım maliyetlerinin diğerlerine nazaran daha düşük olması, rahat bir şekilde yedek parça bulunabiliyor olması ve cihazların uzun ömürlü bir şekilde kullanıma müsait olmasıdır.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar