Çeşme’de Tatil Seçenekleri

Çeşme’de Tatil Seçenekleri

Mükemmel eğlenceli akşamları, beach partileri ve tabi ki kusursuz hizmet anlayışları ile size sunulabilecek en güzel çözümleri getiren Çeşme Otellerini mutlaka araştırmalısınız. Keyfiniz yerine gelsin çünkü her zaman olduğu gibi yaz sezonunun ruhunuza hitap ettiğini göreceksiniz.

Yaz için heyecanlanan ve her zaman ki enerjisi ile sizi eğlendireceğini unutmamanız gerekir. Keyifli ve huzurlu bir tatile hazırlık için araştırmalar başladıysa, işte size birkaç çeşme otel tavsiyesi. Çünkü o kadar çok ve seçmek o kadar zor ki, bizde size en başarılı olabilecek, sizi en çok rahat ettirebilecek seçimler ile baş başa bırakıyoruz.

Boyalık Beach Hotel size ilk tavsiyemiz olacak. Yarım pansiyon ya da oda + kahvaltı şeklinde hizmet veren Boyalık Beach, konforu ile ön plana çıkar. Çamaşırhane hizmetleri, Kuru Temizleme ve 24 Saat Oda Servisi ile konuklarını en iyi şekilde ağırlamak ister. Konforlu oda seçenekleri arasında Standart Kara Manzaralı Oda, Standart Deniz Manzaralı Oda ve Aile Odası seçimleri bulunmaktadır. Kendinizi evinizde hissedebileceğiniz güzel seçimleriniz ile siz de yaz sezonu için heyecan duymaya başlayabilirsiniz.

Altın Yunus Resort Çeşme ise diğer bir otelimiz. Denize 50 metre, hava alanına 90 km, şehir merkezine 2 km ve Çeşme’ye 3 km uzaklıktadır. Her Şey Dahil ve Yarım Pansiyon şeklinde hizmet veren en güzel seçimlerin adresi olan Altın Yunus Resort Çeşme de; Açık Restaurant, Kapalı Restaurant, Araç Kiralama, Bar, Butik, Doktor, Fotoğrafçı, İnternet Cafe, Toplantı Salonu, Çamaşırhane hizmetleri, 24 Saat Oda Servisi bulunmaktadır.

Standart Oda Bahçe Tarafı, Standart Oda Deniz Tarafı, Marin Oda, Marin Plus Oda seçenekleri ile size her zaman en kaliteli ve ihtiyacınız olanı sunmayı hedefler.

Tatil seçenekleri ve size uygun ödeme koşulları ile en güzel olanı yakalamayı tercih ederseniz, yapmanız gereken 444 77 44 numaralı çağrı merkezinden gereken bilgileri almaktır. Kaliteli hizmet ve Çeşme otelleri ile güzel bir yaz sezonu geçirmek için hazırsanız, sizi bekliyoruz…

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar