slot malaysia Cyberpunk 2077, en geç 2019 ortalarında çıkacak | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Cyberpunk 2077, en geç 2019 ortalarında çıkacak

En son The Witcher 3: Wild Hunt ve bu oyun için 2 büyük genişleme paketi ile karşımıza çıkan CD Projekt, yepyeni bir serinin de temellerini atmaya çalışıyor uzun bir zamandır. Bu seri de, birçok oyunun bildiği Cyberpunk 2077 ile başlayacak. Fakat ne zaman başlayacak? Bu oyunun çıkış tarihi henüz bilinmiyordu ve bu yüzden oyuncular da oldukça meraklıydı. Geçen gün ise CD Projekt, aktif projeleri hakkında detaylıca bir belge yayımladı ve aktif projelerinin bitiş tarihi için en son 2019 senesinin ilk yarısını verdi. Yani, bu tarihin ertelenme olanağı bulunuyor fakat şu anlık, Cyberpunk 2077, en geç 2019 ortalarında çıkacak şeklinde görünüyor. Hem de resmi bir şekilde.

Polonya Devleti tarafından maddi olarak desteklenecek bu projeler içerisinde, bazı alt projeler de bulunuyor. CD Projekt açıklamasına göre 4 farklı alt proje var ve bu projelerin adı benzersiz çoklu oyuncu, sinematik his, animasyon başarısı ve şehir oluşumu. CD Projekt, tüm bu 4 alt proje için toplamda 50 çalışan arıyor. Yani geliştirici ekip aynı zamanda da stüdyosunu genişletmek için uğraşıyor. Ayrıca tüm bu projelerin RedEngine 4 isimli oyun motoru ile geliştirileceği de belirtiliyor.

Cyberpunk 2077 hakkında en son, “Michal Kicinski, Cyberpunk’ın fütüristik dünyasının, The Witcher serisi gibi bir fantastik dünyadan daha az popüler olmasına rağmen, başarının kendi hırslarından dolayı geleceğine inanıyor. Michal Kicinski bu konuda, The Witcher evreni oyun için mükemmel bir materyal idi ama aynı zamanda bizi kısıtladı. Şimdi ise bir fantezi dünyasında geçecek olan oyun için çalışıyoruz. Eminim ki Cyberpunk 2077, The Witcher 3: Wild Hunt‘dan çok daha büyük bir ticari başarı elde edecek. Cyberpunk’ın fütüristik dünyası, günlük hayatımızda bildiklerimize çok daha yakındır. Ayrıca fütüristik temanın filmlerdeki, kitaplardaki, çizgi romanlardaki ve oyunlardaki varlığından da anlayabileceğiniz kadarıyla çok daha popüler. Unutulmamalıdır ki fantezi çok daha niş bir konudur. İnanıyorum ki, CD Projekt Red sadece prestijli ödüller ve övgülerle değil, aynı zamanda büyük bir ticari başarı için de mücadele edebilir. Bu endüstride ikisini de başarmak gerçekten zor ama hem Rockstar Games, hem de Blizzard bunu bize gösterdi, diyor.” demiştik.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar