Dövüş Oyunları

Popüler flash oyunlarından olan dövüş oyunları, birçok oyun severin ilgisini çekmektedir. 2 kişilik veya tek kişilik birçok dövüş oyunu bulunmaktadır. Bu oyunların içinde, günümüzde artık klasikleşmiş diyebileceğimiz dövüş oyunları ile beraber yep yeni dövüş oyunları da bulunuyor.

Mortal Kombat , Street Fighter gibi klasik olmuş fakat hala büyük bir zevkle oynanabilen flash dövüş oyunları olduğu gibi, ünlü karakterlerin oyuna uyarlanmış dövüş oyunları da bulunmaktadır; Jackie Chan, Ustura Kemal, Dövüşçü Mario gibi..

Dövüş Oyunları genelde Kung-fu ve Karate tarzı dövüş sanatlarının flash oyunlara uyarlanmış şekli ile oluşturulur. Dövüşlere karşı ilgi duyan birçok yetişkinlerin de oynadığı dövüş oyunlarını sitemizde zevkle ve ücretsiz oynayabilirsiniz.

DovusOyunlari.com ekibi olarak, en kaliteli ve en güzel dövüş oyunlarını sitemizde toplamaktayız ve siz değerli dövüş oyunu sever ziyaretçilerimize sunmaktayız.
2 kişilik oynanabilen dövüş oyunlarını, sevdiğiniz bir arkadaşınız ile beraber oynayabilir ve zevkli zamanlar geçirebilirsiniz. İsterseniz de tek kişilik dövüş oyunlarını kendi başınıza oynayabilirsiniz.

Dövüş Oyunları genelde ilerlemeli oyunlar olmaktadır. Karşınıza çıkan rakiplerinizi yenerek ilerlersiniz ve dövüş yeteneklerinizi geliştirerek daha güçlü bir şekilde dövüşebilirsiniz. Ancak her yeni rakibiniz eskisine göre daha güçlü olacaktır.

Fakat önemli bir uyarı vermek zorundayız ki; dövüş oyunları içerikli flash oyunları, içerikleri bakımından küçük yaştaki çocukları kötü yönde etkileyebilmektedir. Bu yüzden 13 yaşının altındaki ziyaretçilerimizi bu konuda uyarıyoruz ve içerikleri 13 yaş altındaki oyunseverlere göre olan flash oyunlarını oynamanızı tavsiye ediyoruz.

En güzel dövüş oyunlarını oynamak için DovusOyunlari.com sitemizi takip edebilirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar