slot malaysia DualSense, Yeni Nesil Xbox Kontrolcüleri İçin İlham Kaynağı | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

DualSense, Yeni Nesil Xbox Kontrolcüleri İçin İlham Kaynağı

Xbox’ın patronu olarak tanıdığımız Phil Spencer, konuk olduğu Kinda Funny Gamecast’te Xbox tarafına gelecek yenilikler hakkında açıklamalarda bulundu. Spencer, yeni nesil konsollar için kontrolcülerde değişikliğe gidileceğini ve bu konuda Sony’nin oldukça iyi bir işe imza attığını söyledi.

Firmalar arasındaki rekabetin tatlı şekillerde de gerçekleşebileceğini, PlayStation ve Xbox sosyal medya üzerinden bizlere sık sık gösteriyor. İki şirket elbette birbirlerinin önüne geçmeye çalışıyor olsa da bunu diğer birçok şirkette gördüğümüz gibi sert yollarla değil, genelde birbirlerine tatlı göndermeler yaparak medyada yansıtıyorlar.

Bu da şirketlerin birbirleri hakkındaki düşüncelerini daha rahat ortaya dökebilmelerini sağlıyor. Xbox’ın başındaki isim Phil Spencer, Kinda Funny Games kanalına konuk oldu ve gelecekte Xbox tarafında göreceğimiz aksesuarlar konusunda açıklamalar yaptı. Diğer aksesuarların yanında Xbox kontrolcüsüne de değinen Spencer, oyun dünyasında büyük ses getiren DualSense’in yeni Xbox kontrolcüsüne ilham kaynağı olabileceğini söyledi.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar