El Terminali Sektörünün Lider Markaları Nelerdir?

El Terminali Sektörünün Lider Markaları Nelerdir?

el terminali

El terminali sektöründe birçok markaya ait ürünü bulabilmek mümkündür. OT-VT sektörünün en iyi araçlarından olan el terminallerindeki bu hızlı sirkülasyon birçok firmayı el terminali üretimi yapmaya yöneltti. Türkiye ve dünya da el terminali sektörünün iyi birkaç oyuncusu vardır ve en çok el terminali satışı bu oyuncular tarafından yapılır. Bunlar Motorola el terminali, M3 El Terminali ve Casio El terminalidir.

Casio El Terminali

Casio el terminali ürünlerini Türkiye’ye ilk getiren yerli firma DESNET BİLİŞİM’dir. DESNET BİLİŞİM 1997 yılından bu yana el terminali alanının rakipsiz firmalarındandır. Sektörün en büyük firması olması ve dünya devi el terminali markalarını ülkemize getiren yerli bir firma olması özelliği ile bilinmektedir. Casio el terminalleri yerli pazarda bir hayli rağbet görmekte olan ürünler arasındadır. Özellikle son zamanlarda Casio İT-800 el terminali bir hayli ilgi görmektedir.

Motorola El Terminali

Motorola el terminali de yine casio el terminali kadar ilgi görmekte olan bir el terminali markasıdır. Türkiye’de özellikle perakende işi yapan firmalar tarafından sıklıkla tercih edilen Motorola el terminali büyük – küçük ölçekli firmaların tercihi olan bir el terminali markasıdır. Motorola el terminali ürünleri içerisinde şuanda en yoğun ilgili MC65 El terminali görmektedir.

M3 El Terminali

M3 el terminali son yıllara damgasına vurmuş bir el terminali markasıdır.Depo otomasyonu çözümlerin de donanımlar arasına sıklıkla dahil edilmekte olan m3 el terminali sağlamlığı ve fonksiyonel özellikleri ile dikkat çekmektedir. Türkiye el terminali piyasasında ki yeri uygun fiyatı sebebiyle gelecek yıllarda daha da artacağa benziyor. M3 Orange el terminali en yoğun talep gören modelidir.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar