slot malaysia En Harika Dora Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

En Harika Dora Oyunları

En Harika Dora Oyunları

Dora eğitici olarak hazırlanmış ve özellikle kız çocukların beğenisine sunulan, sevimli bir kız çocuğunun canlandırdığı bir çizgi filmdir nihayetinde. Dora oyunları da sıkıldığınız zamanlarda imdadınıza yetişeceğini düşündüğüm öğrenme amaçlı oyunları içeriyor. Özellikle minikler olsa da büyükler için de aslında hem eğitici hem her bölümleri ile eğlendirici bir yapıya sahip olması sevilme durumunu yükseltmeye yetmiş gibi görünüyor.

Bildiğiniz üzere televizyonlardaki çizgi filmlerde en çok sevilen karaktere ait oyunlar sunuluyor. Oyun ve çizgi film aslında her ikisi de eğitici bilgilere sahip olmaktadır. İzleme rekoru kırmasından yola çıkılarak birçok bölümlü çizgi filmleri çıkartılmıştır. Dora oyunu oynamak isteyenler de doraoyunlarin.com üzerinden doranın en çok sevilen oyunlarını oynamanın dışında; oynarken öğrenme adını verdiğimiz ve çocukların beyin, zihin egzersizleri yapmasına olanak sağlamaya da imkan sağlıyor.

Minik akılı ile sevilen bir kız olmayı çok kısa zamanda başaran Dora çevresindeki insanlara en yakın arkadaşı Boots ile birlikte yardım etmeye çalışırlar. Hem iyi bir davranış sergilemek hem de çocuklarımıza güzel şeyler öğretmek amacını tamamından fazlasıyla başarmış bulunmaktadır. Gerçek hayatta olduğu gibi çizgi filmde de şeker kızın düşmanı bulunmaktadır. Arakçı tilki sürekli etrafında haince planlar yapmaktadır.

Her zaman söylendiği gibi iyilik yapan iyilik bulur ve iyilik yapan her zaman kazanır. Bunu unutmadan dora oyun oynarken siz de bir an bile düşünmeden ona yardım edeceksiniz buna eminim. Dora’nın giydirme, boyama, bakım, makyaj ve hatta doktorculuk kategorilerindeki oyunları sizleri çok mutlu edecek.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar