slot malaysia En iyi 3d oyunlar, 2 Kişilik Oyunlar ve Ameliyat Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

En iyi 3d oyunlar, 2 Kişilik Oyunlar ve Ameliyat Oyunları

En iyi 3d oyunlar, 2 Kişilik Oyunlar ve Ameliyat Oyunları

Tüm oyun meraklılarına selamlar, sevgiler

Bugün flash oyun sevenler için çok özel bir site tanıtmak istiyorum. Tanıtacağım sitenin adı: oyunparkur.com şeklindedir. Bu internet sitesine bağlanan oyun meraklıları, karşılarında her türden çok sayıda flash oyun bulabilecektir.

oyun parkur

Oyunparkur.com sitesinin içeriği sürekli olarak güncel tutulmaktadır. Bu adrese her giriş yaptığınızda yeni yeni oyunlara rastlama fırsatınız olacaktır.

Site editörleri, herkesin beğeniyle oynadığı en popüler oyunları Oyun Parkur isimli siteye eklemektedirler. Yazım içerisinde sizlere sitedeki 3 özel oyun oynama kategorisinden söz edeceğim. Bu kategoriler: 2 kişilik oyunlar, 3d oyunlar ve ameliyat oyunları kategorileridir. Sitenin bilhassa 3d oyunlar kategorisinde birbirinden muhteşem oyunlar sizleri bekliyor.

şirinler

İlk olarak 2 kişilik oyunlar kategorisinden başlayalım. 2 Kişilik oyunlar kategorisini açan oyun oynama meraklıları, bu kategori içerisinde Şirin ve Şirine, Bombacı robotlar, Kardeş zombiler, Keloğlan ve Cankız, Ateş ve Su, Uzaylı kediler, Kafa futbolu premier lig gibi oyunları görebilirler. Tüm bu oyunlar ile çok daha fazlası 2 kişilik oyunlar kategorisine bağlananların karşısına gelecektir. Dilediğiniz oyunu seçip hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

3d oyun

Oyunlardan görsel zevk almak istiyorsanız, sizleri sitenin 3d oyunlar sayfasına davet ediyoruz. 3D oyunlar sayfasında, görsel açıdan birbirinden harka oyunlar kendine yer bulmuştur. Bu 3 boyutlu oyunları oynarken, adeta kendinizi oyunun içerisindeymiş gibi hissedeceksiniz. Süper yarışçı 3d isimli oyunu açanlar, kendilerini yarış pistinde sanacakken, Nba yıldızları 3d oyununa girenler ise, nba yıldızlarıyla beraber basketbol atmış hissine varabilecektir.

nba

2 Kişilik oyunlar ve 3d oyunlardan söz ettikten sonra şimdi de ameliyat oyunlarından kısaca bahsetmek istiyorum. Oyun Parkur sitesinin ameliyat oyunları bölümünde Canavar doktoru, Bademcik ameliyatı, Pou ilk yardım, Yaralı çocuk gibi birçok ameliyat oyunu mevcuttur. Canınız internetten ameliyat oyunu oynamak istediği anda, bu sitedeki ameliyat oyunları bölümünü açarak doya doya ameliyat oyunu oynayabilirsiniz. Cerrahlığa merak salanlar, ameliyat oyunlarından hoşlananlar, bu sitedeki ameliyat oyunlarına tam anlamıyla bayılacaktır.

ameliyat

Sitede yer alan flash oyunlardan memnun kaldığınız takdirde, bu siteyi arkadaşlarınıza tavsiye etmeyi unutmayınız. Herkese oynayacakları flash oyunlarda başarılar ve iyi eğlenceler dileriz.

Sevgilerimizle

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar