slot malaysia En İyi Doktor Sen Ol | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

En İyi Doktor Sen Ol

Gta oyunları genellikle polislerden kurtulmaya çalışılan gta türk oyna , gta hapisten kaçış, gta şehri, gta 2 gibi serilerinde çok oynanmaktadır. Oyunun bu şekilde birçok türde yayınlandığı online siteler de açılmış durumda. Bu siteler üzerinde oyunu oynayan kullanıcılar bu oyun türlerinden en çok oynananları da popüler oyunlar başlığı altında bulabiliyor.

lipton

Bir çay firması tarafından geliştirilen ve bizlere oldukça keyifli dakikalar geçiren bir oyun var. Bu oyun ile oldukça keyifli dakikalar geçirebiliyoruz. Bu oyun sayesinde katıla katıla gülüp zaman zaman şaşkınlığa uğrayabiliyoruz. Evet bahsettiğimiz oyun lipton akıllı çay bardağı oyna. Son zamanların en fenomen oyunu olan bu oyunu hala hiç oynamadıysanız mutlaka bir göz atmalısınız.

Eğer sürekli aynı oyunları oynamaktan sıkıldıysanız, yeni ameliyat oyunları içeriklerine göz atmalısınız. Bu oyunlarda yepyeni karakterler ve gerçek hayattaki teknolojinin sanallaştırmış hali ile oluşturulmuş ameliyathaneler mevcuttur. Siz de bu gerçekliğin tadına varmak ve kendinizi adeta bir cerrah gibi hissetmek istiyorsanız, oynama başlayın. Unutmayın, hastalarınızın sağlığı, sizin ellerinize. Daha çok oynayın ve daha çok hastanın hayatını kurtarın.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar