En İyi Yapboz Oyunları

FARKLI PARÇALAR

Yapboz resim ya da fotoğraf tamamlama olarak herkes tarafından bilinen bir oyun çeşidi olarak bilinmektedir. Farklı markalarda üretilen yapbozlar markadan markaya farklılık göstermektedir. Bir yapbozun bitirilebilmesi yapbozun zorluk derecesine ve parça sayısına bağlı olarak değişiklik göstermektedir. Bir yapbozun kenar sınırları belirlendiği zaman(çerçevesi) yapbozun büyüklüğü ve bitirilme zamanı il ilgili olarak fikir yürütmemiz mümkün olmaktadır. Renk farklılıkları göz önüne alınarak yapılan yapbozlar dikkatli ve her gün belirli bir zaman ayırılarak yapıldığı zaman beklenilenden kısa sürede bitmektedir.

Yapboz oyunu denildiğinde kafamızda bir fotoğrafın ya da resmin bir bütün olarak yansıması belirmektedir. Bir bütünü birleştirme konusunda ne kadar uzmansak yapboz oyunları oynarken de bir o kadar başarılı olabiliriz. Dünyanın bilinen meşhur yerleri de yapboz parçaları olarak karşımıza çıkabilmektedir. Bu yerleri beğenenler tablo olarak alamadıkları zaman yapboz olarak temin edip evlerinin istedikleri köşesinde sergileyebilirler. Böylece hem kendi emekleri ile yaptıkları bu tablodan mutluluk duyarlar; hem de istedikleri yeri her an görebilme imkânını elde etmiş olurlar. Beğendiğimiz herhangi bir ünlünün fotoğrafı da duvarımızı süsleyebilir(ünlülerin fotoğrafları da yapboz olarak satılmaktadır).

Yapboz oyunları internetten kolaylıkla bulabileceğiniz oyunlar arasında yer almış olup popüler olanları bulunmaktadır. En popüler ve sık oynananlar arasında yer alanlar Selena yapboz, joker yapboz, bez bebek yapboz, Barbie yapboz, şirinler yapboz, Pamuk Prenses yapboz, Mini Fare yapboz, Cailou ve Gilbert yapboz,�vb. bulunmaktadır.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar