En Sevilen Barbie Oyunları

Barbie bebeğin saçlarını her zaman beğeniriz değil mi* güzelce dalgalana ve bizleri hayranlıkla aktıran o saçları artık sizler barbie oyunu oynayarak yapabilirsiniz. kızlarımız size saçları dağılmış halde ve çok mutsuz olarak geliyor ve sizlerde onlara bakım yaparak en güzel hallerine dönmelerini sağlıyorsunuz.

Barbie oyunlarından olan güzellik bakımları oyununda isterseniz onun saçlarını boyayabiliyor ve kesebiliyorsunuz. Yani illa uzun saçlı olacak diye bir kural yok. İsterseniz upuzun saçları olabileceği gibi kısa saçlı bir bebekte olabilir. Daha sonrasında ise özne yıkayacak, isterseniz kesecek ve bakımlarını yapacaksınız.  Barbie-oyunlari.biz

Bu barbie oyununun sonuna geldiğinizde ise harika bir bebek karşınızda olacak. Üstelik o güzel saçları bu oyunu oynayarak sizler yapmış oluyorsunuz. Hem çok şık, hem çok özel hem de güzel bir bebek yapmak sizlerin parmaklarınız ile olmuş oluyor.

Bazı oyunların devamın da ise bebeğinizi giydirebiliyorsunuz. Barbie bebek oyunlarının geneli sık sık bakım oyunları ile sizlere sunuluyor. Çünkü daha önce de dediğimiz gibi bu bebekler bakımları çok seviyor ve hep güzel olmak istiyorlar. Dolayısı ile hem sizler hem de onlar bu oyunda çok eğlenmiş oluyorlar. İstediğiniz gibi onları güzelleştireceksiniz. Elbette isterseniz güzel bakım yapmayarak çirkin olmasını sağlayabilirsiniz ama unutmayın ki bu barbie bebekleri her zaman güzel ve bakımlı olarak karşımıza çıkarlar. O yüzden kurallara uyun ve onları güzelleştirin. Barbie Oyunları Oynamak İçin Tıklayınız.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar