404 Not Found

404

Not Found

The resource requested could not be found on this server!


Proudly powered by LiteSpeed Web Server

Please be advised that LiteSpeed Technologies Inc. is not a web hosting company and, as such, has no control over content found on this site.

FIFA 17 İle Juventus Arasında Büyük Ortaklık

Oyun severlerin en çok tercih ettiği oyunları arasında bulunan EA Sports’un FIFA serisine bir yenisi daha eklendi. FIFA 16’dan sonra merakla beklenilen muhteşem çözünürlükteki FIFA 17 duyuruldu. FIFA 17’de önceki serilere oranla yapılan yenilikler göz kamaştırıyor ancak bu yeniliklerin yanı sıra dikkat çeken bir diğer konu ise FIFA 17 için İtalyan futbol takımı Juventus ile ortaklık anlaşması yapıldı. Önce iddia olarak gündeme düşen ortaklık anlaşması, resmi Youtube kanalından yayınlanan bir videodan sonra kesinleşti ve resmi web site üzerinden duyuruldu.

Juventus ile EA Sports arasındaki yeni ortaklık gereği olarak FIFA 17’de 41 bin kişilik Juventus Stadium’u yer alacak, ayrıca Juventus’un Buffon, Pogba, Dybala ve Chiellini gibi yıldız futbolcuları diğer takımların oyuncularına göre daha iyi çözünürlükte tasarlanacak.

Muhteşem grafik çalışmaları ile şimdiden ilgi odağı haline gelen FIFA 17, 29 Eylül’de PlayStation 4, PC ve Xbox One için satışa sunulacak.

EA Sports’un yeni gelişmeleri ve oyunları için bizi takipte kalın.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar