slot malaysia FIFA 19’da hangi yenilikler bizi bekliyor? | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

FIFA 19’da hangi yenilikler bizi bekliyor?

FIFA 2018 içerdiği yenilikler ve oyun motoruyla büyük beğeni toplamıştı. Piyasaya çıktığı günden bu yana sporseverlerin en çok oynadığı oyun olarak PES ile rekabetinde vites arttırdı. Her ne kadar 2019’a daha uzun bir süre olsa da, şimdiden FIFA 19 hakkında söylentiler ortaya çıkmaya başladı. Chip’te yer alan habere göre FIFA 19 henüz resmen açıklanmadı ancak gelen bilgiler şimdiden oyun severlerin heyecanlanmasını sağlıyor.

Her yeni FIFA sürümüyle beraber elbette iyileştirmeler gördük ve bu yıl da bundan farklı olmayacağından eminiz. Peki, FIFA 2019’da ne gibi yenilikler olacak?

FIFA 19’un da, FIFA 18’e benzer şekilde Frostbite motoru tarafından çalıştırılacağı neredeyse kesin. Bu da FIFA 19’un FIFA 18’den daha etkileyici bir görsellik sağlamayacağı konusunda bizleri şimdilik ikna ediyor.

Yine bilinenler arasında, FIFA 19’a yeni bir konsol seçeneğinin daha ekleneceği. PlayStation 4, Xbox One ve PC platformlarının arasına bu kez Nintendo Switch de eklenecek. En azından şimdilik bilinen bu.

Merak edenler için söyleyelim Journey de, FIFA 19’da geri dönecek. Şimdilik bilinenler bunlar ve FIFA 19 büyük olasılıkla Eylül 2018’de raflarda olacak.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar