slot malaysia FIFA 22 tanıtıldı! İşte Türkiye fiyatı | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

FIFA 22 tanıtıldı! İşte Türkiye fiyatı

Futbol severlerin ayrı bir tutkusu olan futbol oyunlarında başı PES ve FIFA çekiyor. İki oyun için yapılan karşılaştırmalar bitmezken her yıl iki seriden de yeni oyunlar görüyoruz. 2022’nin oyunu olacak olan FIFA 22 fragmanı, fiyat bilgisi ve çıkış tarihi ile karşımızda. Oyuncuların bekleyişi daha da heyecan kazanırken FIFA 22 özellikleri ile ilgili beklentilerimizi de sıraladık.

FIFA 22 neler sunuyor?

Her yıl olduğu gibi yeni FIFA oyunu, kısa ve öz bir tanıtım videosuyla resmen onaylandı. Oyuncuların bu oyundan en büyük beklentilerinden biri gerçekçiliğin artmasıydı. Zira FIFA 21’deki hatalar ve gerçekçiliği bozan unsurlar bazılarımızı oyundan soğutuyordu.

Yayımlanan FIFA 22 fragmanı 1 dakika 40 saniye uzunluğunda ve video klipleri ile başlıyor. Ardından oyun motoru ile oluşturulmuş klipleri izlemeye devam ediyoruz. Neticede oyun içi görüntüler şu an için paylaşılmadı. Yine de oyun motorunun sinematik sunumu da kafamızda bir fikir oluşturmaya yetiyor.

FIFA 22 çıkış tarihi ve fiyatı

Çıkış tarihi 1 Ekim 2021 olacak FIFA 22 için fiyat bilgisi şu şekilde:

PC (Steam): 419,99 TL
Xbox One: 499,99 TL
Xbox Series X/S: 559,99 TL
PlayStation 5: 560,00 TL
PlayStation 4: 500,00 TL

Bu fiyatlardan ön siparişinizi EA Games’in satın alma sayfasından oluşturabilirsiniz. Ayrıca oyunun Stadia platformuna geleceği de biliniyor.

Kaynak: Shiftdelete

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar