slot malaysia Fineas Förb ve Ajan P Oyunları | Oyun Haberleri ve Oyun Hileleri Portalı

Fineas Förb ve Ajan P Oyunları

Fineas Förb ve Ajan P Oyunları

Disney Türkiye kanalındaki çizgi filmleri seviyorsanız Fineas ve Förb oyunları ve onların en yakın arkadaşları olan Ajan Ornitorenk Perry ile oyun oynamaya doyamayacaksınız. Bir an olsun bitmeyen heyecan ve dur durak bilmeyen maceraya atılmaya hayır diyemeyeceksiniz tabi ki.

Disney oyunları tüm dünya genelindeki çocukların vazgeçemediği karakterler olan Fineas ve Förb dışında onların yardımcısı Ajan P ve isabelleya eşlik etmeyi de ihmal etmiyorlar. Danville kahramanları olarak bilinen ve araba oyunu, Where is My Perry gibi oyunlarla sizi etkileyecek.

Siz de işinizi gücünüzü bir yana bırakıp bu çizgi kahramanlar ile eğlenmeye ve maceradan maceraya atlamaya hazır mısınız? Ajan P oyunlarına da eşlik edebilecek disney oyunları ile hoş vakit geçireceksiniz. İsterseniz size Drasılştayn Sürüş testi adlı oyundan biraz bahsedelim: oyunda yapmanız gereken keçinin itmesi sonucu aşağıya yuvarlanan aracı en uzak noktaya ulaştırmak. www.fineasveforboyunlari.net ‘de zamanın nasıl geçtiğini anlayamayacaksınız.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar