Forum Sitesi – Forumhatti.com

Forum Sitesi – Forumhatti.com

Gününün büyük bir kısmını bilgisayar başında geçiren insanlar için internet mükemmel bir eğlence kaynağıdır. İnternet dünyasında keyifli vakit geçirmek için birçok kullanıcının yer aldığı forum siteleri olmazsa olmazlarımız arasındadır. Bu sitelerin bizlere sunduğu avantajlar saymakla bitmez. Bu avantajların en önemlisi çeşitli konularda diğer üyeler ile bilgi paylaşımında bulunmak, aklımıza takılan bir soru olduğunda bu sorunun hangi türden olduğuna bakmadan sorabilmek ve kısa süre içerisinde cevap alabilmektedir.

Forumhatti.com adresinden giriş yapabileceğiniz Forum Sitesinde siz değerli internet kullanıcılarının keyifle vakit geçirmeleri için aradığı her şey mevcuttur. Sinemadan edebiyata, kadın erkek ilişkilerinden hayvanlar alemine, cep telefonlarından şarkı sözlerine kadar birçok kategori mevcuttur. Dilerseniz bu kategorilerde paylaşılan yazıları keyifle okuyabilir, dilerseniz foruma üye olarak paylaşım yapabilir ve diğer üyelerin mesajlarına cevap yazabilirsiniz. İster evinizde, ister iş yerinizde öğle arasında, isterseniz de uzun bir yolculukta olun dizüstü, tablet bilgisayarlarınız ve cep telefonlarınız ile siteye 7 gün 24 saat erişim sağlayabilirsiniz.

Forumu aktif olarak kullanan üyelerin yoğun olarak takip ettiği kategoriler listesinin başında mobil dünyası ve biraz da gülelim bölümleri yer almaktadır. Günün herhangi bir zamanında canınız sıkıldığında komedi bölümüne girerek komik yazıları okuyup neşelenebilir, komik resim ve karikatürlere bakarak kahkahalar atarak gülebilirsiniz. Forumun eğlence konusunda sizlere yeterli düzeyde keyif vereceğinden emin olabilirsiniz. Özellikle canınız sıkkın olduğunda başka alternatifler aramanıza gerek yok forumu ziyaret ederek eğlenceli ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Popüler kategorilerimiz arasında üst sıralarda bulunan mobil dünyası bölümü de aktif kullanıcılarımızın en çok vakit geçirdiği kategoriler arasındadır. Günümüzde hemen hemen herkesin sahip olduğu akıllı telefonlar sayesinde hayatımız inanılmaz derecede kolaylaşmıştır. İnsan hayatını kolaylaştıran bu cihazlar özellikle eğlenceye düşkün kişiler tarafından genellikle oyun oynamak için kullanılmaktadır. Forumda akıllı telefonlarınız için çeşitli işletim sistemlerinde en çok indirilen oyunlar hakkında detaylı bilgi sahibi olabilir, aradığınız keyifli oyunları bulabilirsiniz. 2014 yılında android ve ios işletim sistemine sahip cihazlardan en çok indirilen oyunlar arasında en çok beğenileni Resimli Kelime Bulmaca Oyunudur. Oyunda amaç sizlere gösterilen 4 resimle anlatılmak istenen ortak kelimeyi bulmak ve bir üst seviyeye geçmektir. Birçok kullanıcı bu kelimeleri bulmakta zorlanmaktadır, saatlerce hatta günlerce düşünüp aradığı cevabı bulamayanlar için forumda resimli kelime bulmaca oyununa ait cevapların yer aldığı bir konu bulunmaktadır. Oyunda bulamadığınız cevap olması halinde forumdaki ilgili konuyu ziyaret ederek aradığınız cevabı bulabilirsiniz.

Forumun sizlere sunduğu en büyük avantajlardan bir diğeri ise Ücretsiz Resim Yükleme servisidir. Örneğin bilgisayarınızda bir resim var ve siz bu resmi forumda diğer üyeler ile paylaşmak istiyorsunuz. O halde forumun resim yükleme servisinden resminizi yükleyebilirsiniz. Forumun bu servisi bir çok dosya uzantısına sahip resimleri internet ortamında çeşitli boyutlarda paylaşmanıza olanak sağlamaktadır. Servis özellikle webmaster kullanıcılar için çok büyük bir hizmettir. Bmp ve psd uzantılı resimler çok fazla boyuta sahip oldukları için web sitelerinden çok yer kaplar. Bu uzantılara sahip resimleri servise yükleyerek png, jpg, gif gibi uzantılara dönüştürerek daha az yer kaplamalarını sağlayabilirsiniz. Böylelikle hem sitenizin disk alanını gereksiz yere kullanmamış olursunuz, hem de resimler boyutu küçük olduğu için hızlı yüklenir ve sitenizin jet hızında açılmasını sağlar. Bu servis kesinlikle ücretsizdir ve sonuna kadar öyle kalacaktır. Amacımız siz değerli ziyaretçilerimize kaliteli ve yararlı hizmet sağlamaktır. Umarım forumumuzda iyi vakit geçirirsiniz.

Yazar: admin

Bu yazıyı paylaş

  • facebook-share
  • tweet-it
  • friendfeed
  • plus-it

yorumlar