Gönderen Konu: KURALAR ÇEKİLDİ!!! EŞLEŞMELER İÇİN TIKLAYIN!!!!  (Okunma sayısı 4142 defa)

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Ynt: KURALAR ÇEKİLDİ!!! EŞLEŞMELER İÇİN TIKLAYIN!!!!
« Yanıtla #12 : 04 Eylül 2006, 01:34:11 »
TEBRİK EDİYORUM KARDEŞİM SENİ.KEŞKE HERKES BÖYLE DÜŞÜNSE.ARKADAŞLAR EN GÜZEL ŞEY DOSTLUK.BİR MAÇ İÇİN KENDİNİZE ETTİĞİNİZ KÜFÜRLERE BAKIN.OYUN NE Kİ!..OYUNU MARKETTEDE SATIYORLAR AMA ARKADAŞI MARKETTE SATIYORLAR MI?BANA BİR YER GÖSTERİN SATIYORLAR DİYE.AMA GÖSTEREMEZSİNİZ SATMIYORLAR.ARKADAŞLAR BİRBİRİNİZİ KIRMAYIN MAÇ İÇİN DİĞER TURNUVALAR VAR DAHA ÖNÜMÜZDE. :)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #13 : 04 Eylül 2006, 10:34:55 »
kardes ben boyle  ısı mıkerım bne bugun ddım admıne adam yok msn gırmedı benle mac yapmadı dıye o adam cıkmıs adama kac tane maıl attım boyle serefsızlık yapmayın bee adam sıkıne takmadı benı ama o cıkmıs nasıl olcak sızınyapcagınız ben turnuvanı a.q beaa benı kufur ettırıyosunuz a.q adam gelsın mac yapalımı adam maıl de attım adam her gun msn deyı bugun nedne se hıc acmadı ama o xıktı ben admınle konustugumda o dedı tamam adam yoksa cıkarsın a.q o nasıl cıktıanlamadım sıteye sonucuda yazmamıs a.q boyle sıtenın  adam olun yaa kafanıza gore uydsurmayın ln

BLUDER NİCKLİ ŞAHİS SEN KİM OLUYORSUN DA ŞAHSİMA VE SİTEMİZE KÜFREDEBİLİYORSUN BU NE CÜRET BU NE SAYGİSİZLİK SEVİYESİZLİK . SEN BANA HAMZA KARDEŞİM RAKİBİM ONLİNE OLMUYOR DEMİŞTİN ŞİMDİ HATİRLADİM  . ANCAK BEN DE SONUÇTA BİR İNSANİM GÜNDE EN AZİNDAN 7-8 KİŞİ BANA AYNİ ŞEYLERİ SÖYLÜYOR . DURMADAN TURNUVA AÇİYORUZ . HANGİ BİRİNİ AKLİMDA TUTUCAĞİM . DÜN GECE BİR HATA YAPTİM . SENİN DEDİKLERİNİ UNUTTUM VE SENİ DEĞİL RAKİBİNİ BİR ÜST TURA ATLATTİM . ANCAK SEN KİMSİN Kİ BİR HATA OLMUŞ DİYE SEVİYESİZCE AHKALAKSİZCA KÜFÜRLER EDİYORSUN . EĞER SEN BURAYA ' HAMZA KARDEŞ BEN SANA RAKİBİMİN ONLİNE OLMADİĞİNİ SÖYLEMİŞTİM HERHALDE BİR YANLİŞLİK OLDU ONU DÜZELTİR MİSİNİZ DESEYDİN ŞİMDİ SEN ÇEYREK FİNALDE OLACAKTİN . YİNE ÖFKENİZ SİZİ BİTİRDİ . YİNE HIRSINIZ .. YAZİK ÇOK YAZİK . DİYECEK LAF BULAMİYORUM . BİZ BURADA FAİR PLAY DOSTLUK DİYORUZ . SİZ İYİCE AZITTINIZ . BLUDER NİCKLİ ŞAHİS ÖNCELİKLE BENDEN VE TÜM SİTEDEKİ ARKADAŞLARİMİZDAN BURADA HUZURUMUZDA ÖZÜR DİLEYECEK ARDİNDAN SİTEMİZDEN SÜRESİZ OLARAK BANLANACAKTİR. TEKRAR SÖYLÜYORUM . BİZİM SİTEMİZDE KÜFÜRE , ÖFKEYE , SİNİRE YER YOKTUR . BİZİM SİTEMİZDE SEVGİYE , KARDEŞLİĞE , DOSTLUĞA VE SADECE FAİR PLAYE YER VARDİR . DOLAYİSİYLA BLUDER NİCKLİ ADİ ŞEREFSİZ SEVİYESİZ ŞAHİS SİTEMİZDEN HERKESİN HUZURUNDA ÖZÜR DİLEDİKTEN SONRA ADINA YAKİŞİR ŞEKİLDE BANLANACAKTİR.

Çevrimdışı x53x

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #14 : 04 Eylül 2006, 10:55:44 »
maçımı dün yapamayacağımı burda yazdım grkm de uzatırız dedi fakat sonradan fikir değişildi sanırım masumtilkiyi maç yapmadan bi üst tura taşıdınız :)   neyse sağlık olsun... çeyrek finaldeki arkdaşlara başarılar :)

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #15 : 04 Eylül 2006, 10:57:12 »
maçımı dün yapamayacağımı burda yazdım grkm de uzatırız dedi fakat sonradan fikir değişildi sanırım masumtilkiyi maç yapmadan bi üst tura taşıdınız :)  neyse sağlık olsun... çeyrek finaldeki arkdaşlara başarılar  :)

x53x nickli kardeşim sorundan dolayi özür dileriz . bir üst tura sen çiktin .eşleşmeleri birazdan editliyeceğiz

BU DURUM BİRİLERİNE ( BLUDERE  ) İBRET OLSUN !!! VE NERDE HANGİ ÜSLÜBLA KONUŞACAĞİNİ ÖĞRENSİN !

Çevrimdışı x53x

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #16 : 04 Eylül 2006, 13:29:43 »
masumtilkiyle yaptığımız ilk maçta 3-2 ben öndeyken oyundan çıktı tekrar maç yaptık 3-2 bu kez o öndeyken bağlantı koptu ve kendisi devam etmek istemedi  ( kaldığımız yerden devam ederiz oynarsa benim için farketmez ) 

Çevrimdışı samed2194

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 14
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #17 : 06 Eylül 2006, 00:41:06 »
HAKLISIN HAMZA KARDEŞİM.+1 REP