Gönderen Konu: !! FİNAL !!  (Okunma sayısı 8929 defa)

Çevrimdışı CHAKALL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 36
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #24 : 05 Mart 2007, 19:57:59 »
YOK KARDES OZAMAN SANSIN OLMAZ.KESIN KAYBEDERSIN MERAK ETME.İŞİN UZADIGI YOK SEN RAHAT OL

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
!! FİNAL !!
« Yanıtla #25 : 05 Mart 2007, 20:03:19 »
CHAKALL KARDEŞİME HAK VERİYORUM ULTRA KARDEŞİN BAĞLANTISINDA Bİ DENGESİZLİK VAR ZATEN DARK TA BEN DE BUNU DAHA ÖNCE DİLE GETİRMİŞTİK CHAKALL İLE HAZIRLIK MAÇI YAPTIM 5 TANE YEMESİ AKLIMIN UCUNDAN BİLE GEÇMEZ ADİL OLAN NEYSE ONA KARAR VERİLSİN

Çevrimdışı DARK

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 162
    • Profili Görüntüle
!! FİNAL !!
« Yanıtla #26 : 05 Mart 2007, 20:12:40 »
arkadaşlar bu konuda benimde söyliyeceğim var chakall sonuna kadar haklı hüseyinle 3. ve 4. turnuvalarda karsılastık onun kurduğu her macda oyunu 15 veya 20 . dakkalarda bırakmak zorunda kaldım ama o maca 1-0 veya 2-0 önde baslıordu karambol den bayağı gol atıo neyse sona kalan dakkaları yapmak için ayrılıoduk bi gün sona kalan dakkaları yapmaya baslıyınca otomatikmen kendinizi yenik hissediosunuz zaten ilk mactan attığı golle veya gollerle önde baslıo kalan dakkalarda bi gol daha bulunca olay bitio yani yarım kalan maclar sona tamamlanınca konsantre kalmıo vede maçı yapmanızında bi anlamı kalmıo hüseyin kardeşimizin bu sorunu çözmesi lazım bu şekilde turnuvalar sağlıklı devam etmez chakal veya mas oyunu ne zaman kursa kendi sahamda gibi rahat oynayabiliorum ganyan kurduğunda ben de kasıo ben kurunca ganyan rahat oynadığını söylüyor bağlantıların ne durumda olduğunu bilin diye yazıorum herkese saygılar  :)
saygılı ol sevgi bul :)

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #27 : 05 Mart 2007, 20:17:14 »
hüseyin kardeşim chakall ne derse kabul dedi
bir daha herkes kuralları okusun abiler pes4 eurocupta kurallara ek yapılmıştır haberiniz olsun
buna da eklenmiştir
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #28 : 05 Mart 2007, 20:17:41 »
CHAKALL KARDEŞİME HAK VERİYORUM ULTRA KARDEŞİN BAĞLANTISINDA Bİ DENGESİZLİK VAR ZATEN DARK TA BEN DE BUNU DAHA ÖNCE DİLE GETİRMİŞTİK CHAKALL İLE HAZIRLIK MAÇI YAPTIM 5 TANE YEMESİ AKLIMIN UCUNDAN BİLE GEÇMEZ ADİL OLAN NEYSE ONA KARAR VERİLSİN

senin aklından ligde sana deplasmanda 5 tane atacagımda gecmezdi akyollu...ayrıca  dark sen önce turnuvalarda beni evinde yen öncede sonra  deplasmanı konus...
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #29 : 05 Mart 2007, 20:21:11 »
ayrıca kurallarıda iyi okuyun!!!!!!!!!!!!!!!!
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
!! FİNAL !!
« Yanıtla #30 : 05 Mart 2007, 20:21:58 »

senin aklından ligde sana deplasmanda 5 tane atacagımda gecmezdi akyollu...ayrıca  dark sen önce turnuvalarda beni evinde yen öncede sonra  deplasmanı konus...

ZATEN ONU DA DİLE GETİRDİK ÖNCEKİ YAZIDA OKUMAMIŞSIN DEMEK Kİ BİZ EVİMİZDE BİLE OYNAYAMADIK SEN O KADAR RAHAT OYNADIN Kİ Bİ ANLAM VEREMEDİK AMA CHAKALL KARDEŞİMİN RESMİ MAÇLARINA VE ÖNCEKİ SKORLARINA BAKILIRSA HAKLI OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM YİNE DE İKİNİZE DE BAŞARILAR FİNAL YOLUNDA

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
!! FİNAL !!
« Yanıtla #31 : 05 Mart 2007, 20:24:40 »
arkadaşlar bu konuda benimde söyliyeceğim var chakall sonuna kadar haklı hüseyinle 3. ve 4. turnuvalarda karsılastık onun kurduğu her macda oyunu 15 veya 20 . dakkalarda bırakmak zorunda kaldım ama o maca 1-0 veya 2-0 önde baslıordu karambol den bayağı gol atıo neyse sona kalan dakkaları yapmak için ayrılıoduk bi gün sona kalan dakkaları yapmaya baslıyınca otomatikmen kendinizi yenik hissediosunuz zaten ilk mactan attığı golle veya gollerle önde baslıo kalan dakkalarda bi gol daha bulunca olay bitio yani yarım kalan maclar sona tamamlanınca konsantre kalmıo vede maçı yapmanızında bi anlamı kalmıo hüseyin kardeşimizin bu sorunu çözmesi lazım bu şekilde turnuvalar sağlıklı devam etmez chakal veya mas oyunu ne zaman kursa kendi sahamda gibi rahat oynayabiliorum ganyan kurduğunda ben de kasıo ben kurunca ganyan rahat oynadığını söylüyor bağlantıların ne durumda olduğunu bilin diye yazıorum herkese saygılar  :)

EVET KARDEŞİM NE GÜZEL DİLE GETİRMİŞSİN ELİNE SAĞLIK

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
!! FİNAL !!
« Yanıtla #32 : 05 Mart 2007, 20:28:20 »

OKUMAYA GEREK YOK MAÇ OYNAMADAN SENİ ŞAMPİYON EDERİZ BİZ MASLA TURNUVALARDAN ÇEKİLİYORUZ SİZE İYİ MAÇLAR

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #33 : 05 Mart 2007, 20:34:21 »

OKUMAYA GEREK YOK MAÇ OYNAMADAN SENİ ŞAMPİYON EDERİZ BİZ MASLA TURNUVALARDAN ÇEKİLİYORUZ SİZE İYİ MAÇLAR

yalvarıyorum  akyollu  gitme ;D  cok  üzülürüm ;D

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #34 : 05 Mart 2007, 20:35:08 »
kimsenin bi yere gitmesine izin vermiyom >:(
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı akyollu

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 243
    • Profili Görüntüle
!! FİNAL !!
« Yanıtla #35 : 05 Mart 2007, 20:35:32 »

yalvarıyorum  akyollu  gitme ;D  cok  üzülürüm ;D

HARBİ SÖLESENE BAĞLANTINA Bİ ŞEY YAPIYON MU  ;D ;D ;D