Gönderen Konu: !! FİNAL !!  (Okunma sayısı 8927 defa)

Çevrimdışı CHAKALL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 36
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #12 : 05 Mart 2007, 18:09:02 »
 ARKADASLAR.ULTRAHUSEYIN KARDESIMLE FINAL MACIMIZI YAPTIK.ILK MACIMIZI ULTRAHUSEYIN KARDESIM KURDU 15.DAKIKAYA KADAR HERSEY NORMALDI.15. DAKIKADAN SONRA HUSEYIN KARDESIM DEGISIKLIK VEYA AYAR YAPMAK ICIN IZIN ISTEDI VE TEKRAR OYUNA BASLADIK.VE OYUN ALLAK BULLAKOLDU BENDE 5SANIYE GECIKMELI OLDU 15-20 DAKIKALARINDA 2-0 ONE GECTI.VE BENDE ARTIK SOLEMEDIM CUNKU HEMEN 2-0 OLDUGU ICIN.DAKIKA 75 ITIBARI ILE DURUMU 5-0 YAPTI.VE BEN OYNAMIYCAGIMI SOYLUYEREK MACI BITIRDIM.ZATEN OYNAMIYORDUM 5 SANIYE COK BUYUK BI FARKTI.HERKESE DUYRULUR ARKADASLAR.ONUN KURDUGU MAC 75. DAKIKADA BIRAKTIM.SİNİRLENDİĞİM İÇİN KENDI SAHAMDADA YAPMAYA IHTIYAC DUYMADIM.ULTRAHUSEYIN KARDESIM KUPANIN SAHIBIDIR.BASARILARININ DEVAMINI DILERIM.ULTRAHUSEYININ 15.DAKIKADA IZIN ISTEYIP CIKMASIYLA BISEY YAPTIGINI DUSUNMUYORUM ARKADASLAR OYUNDAN KAYNAKLI BISEY OLMUS OLABILIR.KONUYU UZATMANIN ANLAMI YOK.TEBRIKLER ULTRAHUSEYIN

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #13 : 05 Mart 2007, 18:18:44 »
EVET BENDE FİNALLE İLGİLİ SÖYLEMEK İSTEDİKLERİMİ SÖYLEYEYİM...
CHAKALL COK ÜSTÜN BASLADI OYUNA...BENDE BASTA TAKTİKTE DURAN TOPLARDA HAVA ÜSTÜNLÜĞÜ OLDUGU İÇİN HENRYE DEİLDE LYUNBERGE KULLANDIRMAK İSTİYODUM..AMA  MACTA AKLIMA GELİNCE TA 15.DAKKADA  DURABİLDİ OYUN..BNDE ONU DEİŞTİRDİM  VE CHAKALL YİNE ÜSTÜNDÜKİ  KARAMBOL  GOLÜNDEN SKORU 1-0 YAPTIM..SONRA SIRADAN BİR POZİSYON OLDU KORNER KULLANDIM VURDUM CHAKKALA CARPIP GİRDİ..VE  ÜSTÜN OYNAMASINA KARSIN CHAKALIN DİRENCİ KIRILDI İSTER İSTEMEZ..DAHA SONRA OYUNDAN BUFFONDA ATILINCA  CHAKKL ÖN LİBEROSUZ OYNADI..VE  OYUN 5-0 A TASINDI..DAKİKA 75 TE  CHAKKAL CIKALIM DEDİ..COK ISRAR ETTİM  KENDİ  SAHANDAKİ  MAC  BELİRLER  DEDİM AMA O  DİRETİNCE CARESİZ  KALDIM...OLAY  BUNDAN  İBARET  LİG  VE  DİĞER  TURNUVALARDA BASARILAR CHAAKAL...
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

...FoReVeR GaLaTaSaRaY S.K...

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #14 : 05 Mart 2007, 18:20:48 »
arkadaşlar tekrar duyuruyorum aşırı lag varsa karşı tarafta bunun olduğunu doğrularsa maçlar sayılmaz
bir gün gözlerimin ta içine bak anlarısn ölüler niçin yaşarmış

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #15 : 05 Mart 2007, 18:27:29 »
her iki tarafta razıysa bişi diyemem kuralları okumanız her zaman tavsiye edilir

chakall kardeşim razıysa sonuç geçerlidir son bir mesajını bekliyorum

bu gibi durumlarda oyundan çıkmanız da tavsiye edilir çünkü oyunun kastığı aşırı derecede kendini belli eder
rakibiniz bunu anlayışla karşılayacaktır

Çevrimdışı CHAKALL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 36
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #16 : 05 Mart 2007, 18:38:45 »
 ERDOGAN KARDESIM OYUNUN COK FAZLA KASTIGI ORTADA.CUNKU BEN HIC OYNIYAMADIM SADECE IZLEDIM MACI 15. DAKIKADAN SONRA.EGER YALAN SOYLUYO OLSAM DAHA ONCEKI SKORLARDAN BAKIP HIC BIZAMAN 5-0 YENILMEDIGIMI GORURSUNUZ.GERCI YENILDIGIMDE YOK HIC GECMIS MACLARDA.BENDE HAKSIZLIK OLMAMASI ADINA BISEY DEMEDIM.15 DAKIKAYA KADAR HISBISEY YOKTU AMA 15. DAKIKADAN SONRA TAM 5 SANIYE FARKLA OYNADIM.GOL OLMUS BENIM HABERIM YOK.BUNA HUSEYIN KARDESIMDE KATILIRI CUNKU NEKADAR BERBAT OYNADIGIMI FARKETMISTIR.BOLE ARKDASLAR DURUM.

Çevrimdışı CHAKALL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 36
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #17 : 05 Mart 2007, 18:41:13 »
 KASTIGINI SOYLIYEMEMIN NEDENI VEYA SOYLEMEMEMIN NEDENI 15-20 DAKIKALARI ARASINDA 2 GOL YEMIS OLMAM.ARTIK BISEY IFADE ETMIYO CUNKU 2-0 OLDUKTAN SONRA SOLESEM NOLUR SOLEMESEM NOLUR.

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #18 : 05 Mart 2007, 18:42:53 »
evet kardeşim haklı olabilirsin ama 5-0 a kadar çıkmaman bir hata lag olduğu yonunde arkadaşı uyarabilirdin virus tarayıcın kendini upload etmiş de olabilir bu arada  
lag olduğu yonunde huseyin de hem fikir olabilir ama 5-0 a kadar çıkmaman karar vermey,i inan ki zorlaştıracaktır aranızda bir skor muzakeresi de yapabilirsiniz veya msn de çoklu goruşebiliriz

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #19 : 05 Mart 2007, 18:46:38 »
KASTIGINI SOYLIYEMEMIN NEDENI VEYA SOYLEMEMEMIN NEDENI 15-20 DAKIKALARI ARASINDA 2 GOL YEMIS OLMAM.ARTIK BISEY IFADE ETMIYO CUNKU 2-0 OLDUKTAN SONRA SOLESEM NOLUR SOLEMESEM NOLUR.

keske söyleseydin  kardeş...devre  arasıda  müsaitti...10  kişi  kalıp  ta  75  te  sölemen  biraz  acayipime kactı...
şanlıyız şöhretliyiz.paşayız kralız.reklamız markayız.falanız filanız.kralına değil alayına basarız.tek farkımız körfezli olmamız....

Çevrimdışı CHAKALL

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 36
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #20 : 05 Mart 2007, 18:53:16 »
YA ARKADASLAR KARDESLER KUPAYI HUSEYIN ALSIN O ALDI HERKESIN ICI RAHAT OLSUN.SIZE DIGER TURNUVALARINIZDA BASARILAR DILERIM.GOLLERI YEDIKTEN SONRA SOLESEM NE FARKEDIYOKI.TEKRAR KURCAZ KALAN DAKKA KADAR O ANKI SKORDAN DEVAM ETCEZZ.YEMISIM ZATEN GOLU

Çevrimdışı rdgnblt

• MODERATÖR
  • 3. SINIF UYE
  • Puan 350
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #21 : 05 Mart 2007, 18:56:39 »
ya abi ne alakası var lag olan skorlar sayılmaz

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
!! FİNAL !!
« Yanıtla #22 : 05 Mart 2007, 18:58:34 »
hadi beyler yapın artık

Çevrimdışı ultrahuseyin

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 182
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
!! FİNAL !!
« Yanıtla #23 : 05 Mart 2007, 19:39:50 »
CHAKALL KARDEŞİM BU İŞ UZADI...
MADEM Kİ BENİM SAHAMDA KASTI..ÖNCEKİ SKORU SAYMAYALIM..SEN KUR TEK MAC YAPALIM..KASMA OLSUN VEYA OLMASIN AMA BİTSİN ...