Gönderen Konu: Bayan golcüden TFF'ye sitem  (Okunma sayısı 789 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Bayan golcüden TFF'ye sitem
« : 01 Haziran 2007, 20:59:54 »
Türkiye'de iki kez gol kraliçesi olan ancak bayan ligi iptal olunca kariyerini Almanya'da sürdüren Bilgin Defterli (26), ''Türk Futbol Federasyonu beni Almanya'da unuttu'' dedi.

Bayanlar Ligi'nde 8 yıl top koşturduğunu belirten Defterli, ''13 kez milli olmuş bir bayan futbolcuyum. Futbol hayatımı Almanya'da devam ettirmek istiyorum ama bana ne sahip çıkan var, ne de yardımcı olan ne de soruşturan var'' şeklinde konuştu.

Kendi imkanlarıyla 2 yıl önce FSV Frankfurt kulübüne gelen, daha sonra geçtiği Köln'deki FFC Brauweiler bayanlar futbol takımı ile olan sözleşmesinin Haziran ayı sonunda sona ereceğini belirten Defterli, futbol hayatına Almanya'da sürdürmek istediğini, ancak sponsor da bulamadığını kaydetti.

Kendi imkanları ile bugünlere geldiğine dikkat çeken Defterli, kendisine Essen kentinde bir ailenin yardımcı olduğunu ifade ederek, AA muhabirine şunları söyledi:

''Köln ile Essen arasında mekik dokudum. Oynadığım Takım bana verdiği sözü de tutmadı. Kağıt üzerinde belli para aldığım gösteriliyor ama bana para vermiyorlar. Ben de bir ekmek fırınında çalışarak ayakta kalabilmeyi sağlıyorum. Antrenmanlarımı kendi imkanlarımla yapıyorum. Oynadığım takım dağıldı, ligden düşecek. Haziran sonu sözleşmem ve oturma iznim bitiyor. Başka bir takım ve sponsor bulamazsam Türkiye'ye mecburen döneceğim. Böylece futbol hayatım da noktalanmış olacak. Bana burada iş yapan Türk firmalarından biri sponsor olması durumunda futbol hayatımı Almanya'da devam ettirebilirim. Sponsor arıyorum. Yeni bir takım ile anlaşmam söz konusu olabilir. Türkiye'ye dönmek istemiyorum.''
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 27 Haziran 2007, 11:18:46 »
eyw aga paylaşım için saol

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 02 Temmuz 2007, 11:36:41 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #3 : 02 Temmuz 2007, 17:40:00 »
eyw kardeşim
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı Hamza

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan 13008
  • Dünyanın En Çok Mesaj Gönderen Üyesi :))
    • Profili Görüntüle
    • Hosting
« Yanıtla #4 : 05 Ağustos 2007, 18:45:00 »
eywallah kardeşim