Gönderen Konu: Yıldıray Stuttgart ile inançlı  (Okunma sayısı 671 defa)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Yıldıray Stuttgart ile inançlı
« : 29 Haziran 2007, 19:57:13 »
Almanya Birinci Futbol Ligi'nde (Bundesliga) şampiyon olan VfB Stuttgart takımına Hertha BSC Berlin'den transfer olan milli futbolcu Yıldıray Baştürk, Stuttgart'ta başarılı bir sezon geçirmeyi umduğunu söyledi.

Yıldıray, Die Welt gazetesine verdiği röpörtajda, ''10 yıldan bu yana Bundesliga'da oynuyorum. Tecrübelerim bana maçtan maça düşünmeyi öğretti. VfB Stuttgart'ta başarılı bir sezon geçirmeyi umuyorum'' dedi.

Bundesliga, İngiltere ve İspanya'dan daha önce transfer teklifleri aldığını, bunun için bu takımlara teşekkür etmek istediğini ifade eden Yıldıray, ancak Bundesliga'da kalmak ve Şampiyonlar Ligi'nde oynamak istediğini, VfB Stuttgart'ın teknik direktörü Armin Veh ve menejeri Horst Held ile yaptığı görüşmelerin, bu takıma gelmesinde etkili olduğunu belirtti.

Tecrübeli futbolcu, Hertha BSC Berlin'den ayrıldığı için bazı yöneticilerin kendisini eleştirdiğinin hatırlatılması üzerine de, ''Berlin'de çok güzel 3 yıl geçirdim. Sadece sakatlandığım için şansızdım. Ben Hertha'yla her zaman özdeşleştim. Hertha'nın beni tutmak istediğini de biliyorum'' şeklinde konuştu.

''Bochum, Leverkusen ve Hertha'yla şampiyonluğunuz yok. Zamanı gelmedi mi?'' şeklindeki bir soruya karşılık da Yıldıray, ''Leverkusen ile 2002 yılında 3 ayrı müsabakada ikinci olarak, çok az bir farkla başarısız kaldığımızı hatırlatmak isterim. Türk Milli Takımı'yla da Dünya Şampiyonası'nda 3. olmamızı bir başarı olarak değerlendiriyorum'' dedi. 
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 02 Temmuz 2007, 11:27:40 »
PayLaşımın için teşekürLer..!!!