Gönderen Konu: Beşiktaş’ın ilacı benim  (Okunma sayısı 581 defa)

Çevrimdışı De Souza

• Osc Çizik Üye

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1106
  • WWW.OYUNSİTENİZ.COM-KRALI
    • MSN Messenger - sinnan10@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
Beşiktaş’ın ilacı benim
« : 06 Haziran 2008, 22:53:51 »
Dün gece Habertürk Televizyonu'nda Sabah Tümer'in konuğu olan Sergen Yalçın'dan bomba gibi açıklamalar.

Sabah Tümer'in "Yeniden Beşiktaş'ta oynamak ister misiniz?" sorusuna, Sergen, "Sinan Engin gel desin koşa koşa gelirim. Orta sahaya boşu boşuna gereksiz transfer yapmasınlar. En iyisi benim. beşiktaş'ın ilacı benim. Çağırsınlar gelir tribünleri ayağa kaldırırım" diye cevap verdi.

Beşiktaş'ın mutlak bir şampiyonluk yaşaması gerektiğini belirten Sergen Yalçın, "Artık Beşiktaş taraftarının sabrı kalmadı. Bu sene şampiyon olmaktan başka şansları yok. Eğer bu sene de şampiyonluk kaçarsa Beşiktaş'ta taşlar yerinden oynar. Ben şu an formumun zirvesindeyim. Tekrar edilorum 'gel' desinler seve seve oynarım. İyi bir takım kurmaya çalışıyorlar ancak bu takıma benim gibi usta bir ayak şart. Kalitem belli. Sinan Engin bu takıma beni transfer etsin şampiyonluk yaşasın. "

"Beşiktaş'a teknik direktör olmak ister misin?" sorusuna ise, Sergen, "Beşiktaş'ta bir yıl daha oynamak istiyorum. Teknik direktör olarak kısa vadede Beşiktaş'ın başına geçmek benim için doğru bir karar olmaz. Önce kendimi ispatlamak zorundayım. Bir başka takımda deneyim kazanıp eğer beni isterlerse seve seve gelirim" dedi.

sinnan10@hotmail.com

TURNUVALAR İÇİN EKLEYİN..

Çevrimdışı black_tower91

• 4.SINIF UYE
  • **
  • Puan 48
  • DAvid Villaa
    • MSN Messenger - black_tower91@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Beşiktaş’ın ilacı benim
« Yanıtla #1 : 12 Haziran 2008, 11:27:51 »
saol