Gönderen Konu: Demirören rüzgarı  (Okunma sayısı 435 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Demirören rüzgarı
« : 11 Ekim 2006, 13:33:46 »
Önceki gün Tigana ile görüşüp detaylı bir rapor isteyen Başkan Yıldırım Demirören, akşam da dernek başkanlarıyla bir araya gelerek, camiaya önemli mesajlar verdi.

Başkan hesap sordu İşleri nedeniyle bir haftadan beri şehir dışında olan başkan Yıldırım Demirören, önceki gün Ümraniye Nevzat Demir Tesisleri’ne giderek, teknik direktör Tigana ile özel bir görüşme yaptı. Tecrübeli başkan, Fransız çalıştırıcıya son haftalarda üstüste gelen puan kayıpları ve kötü futbolun nedenlerini sorup, lige verilen arada tüm olumsuzlukların ortadan kaldırılmasını istedi. Demirören ayrıca, sakat oyuncuların da en kısa zamanda takıma katılmasını istedi. ‘Bahane istemiyorum’ Görüşmede, başkanın Tigana’ya “Bu sene önümüze büyük hedefler koyduk. Başarısızlığın ana nedeni olarak oyuncuları göstermek hata olur. Bu işin en başındaki isim olarak, her ne şartta olursa olsun, benim önüme bir bahaneyle gelmeyin. Bir sorun ya da eksik bir nokta varsa, söyleyin hemen halledelim. Bütün yönetim olarak, başarıyı yakalamanız için, bu zamana kadar elimizden geleni yaptık. Bundan sonra da yapmaya hazırız. Yeter ki başarılı olun” dediği bildirildi. ‘Projesi olan gelsin’ Bu görüşmenin ardından Demirören, önceki gece, yaklaşan kongre öncesi, Beşiktaşlı dernek yöneticileriyle bir araya geldi. Oldukça hararetli bir atmosferde geçen toplantıda Demirören, başkan ve idarecilere “Hiçkimse, benimle seçim pazarlığı yapmasın. Eğer Beşiktaş’ı ileriye taşıyacak biri ya da bir proje varsa, gelsinler konuşalım. Eğer biri karşıma çıkacaksa, elinde bir proje olsun. Bu camia içinde en çok ihtiyaç duyduğumuz şey; birlik ve beraberliktir” diye konuştu

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Demirören rüzgarı
« Yanıtla #1 : 24 Haziran 2007, 00:54:05 »
bilgi için saol