Gönderen Konu: Nobre'den yalanlama!  (Okunma sayısı 233 defa)

Çevrimdışı Nightmare

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2709
    • Profili Görüntüle
Nobre'den yalanlama!
« : 11 Şubat 2007, 11:53:55 »
Nobre'den yalanlama!

Beşiktaşlı futbolcu Mert Nobre, kendi ağzından yazılan “Nobre, Alex’e paramızı alamıyoruz diye dert yandı” haberine sert tepki verdi. Brezilyalı yıldız, siyah-beyazlı kulübün resmi internet sitesine bir açıklama yaparak, şu görüşleri savundu: “F.Bahçeli futbolcu Alex ile uzun yıllara dayanan bir dostluğum var. Dolayısıyla Türkiye’de yaşayan iki Brezilyalı’nın, dost olarak özel hayatlarında görüşmeleri son derece doğal. Ama ben profesyonel bir futbolcu olarak, formasını giydiğim camia ve takım ile ilgili bir bilgiyi, sıkıntıyı veya olumlu bir konuyu asla sorumlu olduğum kişiler dışında kimseyle paylaşmam.

‘BURADA MUTLUYUM’
Haberde yer alan Alex’le takımımı ilgilendiren konular hakkında konuştuğum iddiası tamamen asılsız. Öte yandan Beşiktaş forması giydiğim günden itibaren, siyah-beyazlı takımda hiçbir ödeme sıkıntısıyla da karşı karşıya kalmadım. Bu haberdeki iddiaların, benim profesyonellik anlayışım ile hiçbir şekilde bağdaşmayacağını, beni tanıyan herkes çok iyi bilir. Beşiktaş’ta bulunmaktan çok mutluyum. Sezon başında iyi bir transfer yaptım. Giydiğim formanın hakkını vermek için de elimden gelen her şeyi sahaya yansıtmaya çalışıyorum. Taraftarların da beni ne kadar çok sevdiğini çok iyi biliyorum.”

11.02.2007   

Kaynak : Vatan

Çevrimdışı Abdullah

• Osc Kurucu
  • 1. SINIF ÜYE
  • Puan -1500
  • qwqwqw
    • Profili Görüntüle
    • Onehost.net
Nobre'den yalanlama!
« Yanıtla #1 : 26 Haziran 2007, 17:46:35 »
haber için tesekkurler