Gönderen Konu: ^&^BASIN TOPLANTISI SALONU^&^  (Okunma sayısı 2094 defa)

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
  • Dü$medeN BuLuTLaRDa Ko$mAm GeREk...
    • Profili Görüntüle
^&^BASIN TOPLANTISI SALONU^&^
« : 28 Temmuz 2009, 02:45:30 »
MAÇ ÖNCESİ VE SONRASI KENDİ TAKIMINIZ HAKKINDA DEĞERLENDİRME YAPABİLİR VEYA RAKİP TAKIM HAKKINDA YORUMLARDA BULUNABİLİRSİNİZ..

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #1 : 28 Temmuz 2009, 04:11:51 »
Ligin ilk maçı olan Real Madrid maçında yeni transferlerle ilk kez oynama fırsatı bulduk..Maça iyi başlayamadık..Real bir fırsatı değerlendiremedi..Kornerden golü bulunca kendimizde güvenimiz geldi..Üstüne Real 10 kişi kalınca rahat bir maç oldu..Bu maç lig için ölçü değil..Bu hafta çok iyi bir kadro kuran Arsenal ile oynicaz..Bu maçın çok zor geçeceğini düşünüyorum..Real Madrid'e kalan maçlarında başarılar...
Chelsea ManageR SiR ALfoNSo

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #2 : 28 Temmuz 2009, 15:41:42 »
Arsenal ile oynadığımız maçta belki bahane olarak algılanacak ama açıkçası şanssızdık..
Maçın 10.dakikasında ortada pozisyon yokken kaleciye verilen geri pas kornere çıkınca kornerden yediğimiz golle geriye düştük..Bu gol dışında rakibin ilk yarı pozisyonu yoktu..İkinci yarı defans güvenliği 2.plana alınca 2.golü yedik..Maçı bırakmadık bi topumuz direkten döndü ama 2 dk sonra golü bulduk..Daha sonraki ataklarımız gol olmayınca Bir de son dk karşı karşıya kaçırınca maç böyle bitii.Maçın hakkı beraberlikti ama olmadı..
Takımın fizik condüsyonu yetersiz..Çabuk yorulmalar oluyor ve takım bu maçta görüldüğü üzere basit bir kaza golü yiyince altından kalkmak zor oluyor..Umarım ilerde böyle şanssız gollerle geriye düşmeyiz..Rakibimizi tebrik eder kalan maçlarında başarılar dilerim...

Chelsea ManageR SiR ALfoNSo

Çevrimdışı coolboooy

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 510
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #3 : 28 Temmuz 2009, 16:43:12 »
Derbyde gülen taraf ben oldum 2-1 ama alfonsonun dedigi gibi macin hakki beraberlikdi ama futbol isde olmazsa olmuyo...ginede güzel mac oldu...ilk macimda 3 puanla cikmak güzel bi duygu tabi ertelenen macida alirsam güzel bir baslangic olacak...simdi 3.haftaya bakiyorum...
Not: Defansim biraz sayif cok basit hatalar yapiyorlar istedigim gibi kosmuyorlar biraz kondisyon agirlikli antrenman yaptiracagim hehe

Çevrimdışı liedson

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #4 : 28 Temmuz 2009, 19:18:36 »
2.HAFTADA 2 İTALYAN EZELİ RAKİP MİLAN VE İNTER KARŞI KARŞIYA GELİYOR... 2 TAKIMDA GÜÇLÜ VE HIRSLI OYUNCULAR BULUNMAKTATIR MİLAN  CAMİASİ İNTER 'İN DEFANSINI COK SAĞLAM OLDUĞUNU DİLE GETİRDİ LİVERPOOL MAÇINDA SAKATLANAN GENÇ YILDIZ AGLONBAHOR  OYNAIP OYNAYAMAYACAĞI MAÇ SAATİNDE KESINLEŞECEK AMA SAĞLIK EKİBİ GÜZEL VE HUMMALI BİR ÇALIŞMA YAPMIŞTIR.. SAN SİRO RO DA MUHTEŞEM Bİ MAÇ BEKLIO TARAFTARLARIN MAÇA İLGİSİ OLDUKÇA FAZLA MİLAN EKİBİ MAÇA ŞU İLK 11 LE ÇIKACAĞINI DİLNE GETİRDİ

KALECİ= ABİDATİ
DEFANS=CLİCHY-TOURE-NESTA-ZAMROTTA
ORTA ALANDA= CARRİCK-AMBROSİNİ-FLAMİNİ 3 'SÜ
FORVET HATTINDA İSE= Dİ NATALE-TEVEZ- T.WALCOTT(AGLONBAHOR)
COUCH=BY LİEDSON...

KARŞI TAKIMA BAŞARILAR DİLERİM....

Çevrimdışı NiGHTMaSTeR

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
  • « ᴎіԍнтмᴀіѕтзя » - Valencia C. de F. - Anti QW
    • Profili Görüntüle
    • http://www.kemaltoprak.tr.cx
    • E-Posta
« Yanıtla #5 : 29 Temmuz 2009, 16:10:49 »
Yeni takımım interle çok başarılı 2 maç yaptım. Arsenal ile yaptığımız maç çok rahat geçti 4 tane gol attık yemedik. Önemli olan zaten attığın gol sayısı değil gol yememen ben bunu görmek istiyorum ilerleyen zamanlarda takımımda. Yeni transferimiz eto'o çok iyi bir performans sergiledi. Fabregasıda orta sahada çok beğendim uzaktan klas bir gol attı. Umarım başarılarının devamı gelir. Kanatlarımız çok güçlü nasri ve dani alves çok güzel idare ediyorlar oraları. Zaten defansımız çok katı bir defans hepsini teker teker tebrik ediyorum.

ManU maçına gelecek olursak çok iyi günümüzde değildik ama eto'o ile bulduğumuz bir golle ManU'yuda geçmiş olduk. Sanırım kadroda 2-3 değişiklik yapmıştım o yüzden olsa gerek. Bir sonraki maçımızda dahada rahat oyanyacağımızı umuyorum. Sezon sonunda en iyi yerde görmek istiyoruz kendimizi. Transferleri doğru yerlere yaptık ve buda tabiki avantajımız oldu. Hiç birinden hayal kırıklığına uğramadık.

Sezon sonunda şampiyon olan taraf biz olacağız ve bunun için elimizden gelenin hepsini yapacağız.
KT-FIFA-02 | 123
« ᴎіԍнтмᴀіѕтзя »

Çevrimdışı xxSeDoxx

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 0
    • MSN Messenger - s_shadow_m@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
    • ONLİNESİTENİZ
    • E-Posta
« Yanıtla #6 : 29 Temmuz 2009, 16:39:21 »
KALİTE KURBANIYIZ..!!!

Transfer döneminde cebimizde ekmek parası bile olmaması yüzünden bonservis bedeli olmayan açıkta olan sadece 2 oyuncuyu kadromuza katabildik.Takımımızdaki takım ruhu olmayan futbolcular yüzünden bu haftada malesef mağlub olduk.Rakibimizin tam bir kalite takım oluşturmuş olması bizim kalitesiz ruhsuz futbolcularımızı çok korkuttu.Ancak çok şaşkın bir şekilde ilk golü bulan taraf biz olduk.Ancak cevap gecikmedi ve üst üste 4 gol birden yedik kalecimizin şov merakı yüzünden.Ancak devre arasında para lafını duyan paragöz futbolcularımız farkı 1'e kadar indirsede durumu değiştiremedi.Gelelim taraftarlarımıza.Yapılan hiçbirşeyden memnun kalmıyorlar , çıkardığımız ürünlerden almıyorlar ve herşeyi bizden bekliyorlar.Lütfen tribünleri doldurun.Ama şu anda ligdeki en zengin takım biziz değirmenin suyunun geldiği yer çok gizli.İkinci yarıda herşey çok farklı olucak.

Real Madrid Menejeri xxSeDoxx

Çevrimdışı liedson

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 1
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #7 : 30 Temmuz 2009, 02:17:29 »
AC MİLAN 4. MAÇINDA MANCESTER UNITED A KARŞI 4-1 LİK GİBİ BİR NET SKORLA YENMEYİ BAŞARDI...

TAKIMA YENI GELEN OYUNCULARDAN Dİ NATALE 4 MAÇIN ARDINDAN 6 GOL ATMIŞTIR TAKIMDA MUTLU OLDUĞUNU DİLE GETİREN TECRÜBELİ OYUNCU SÖZLEŞMESİNİ UZATACAĞINI ACIKLADI VE AYRICA BU MAÇTA DEFANSTA GÖREV YAPAN KOLO TOURE ORTA SAHA ÖNÜNDEN MÜKEMMEL BİR GOL ATMIŞTIR 4. MAÇINDA GOL ATAN TOURE  DEFANSTAKİ YERİNİ SAĞLAMA ALMŞ GİBİ GÖZÜKÜYOR ..... AGLONBAHOR UN SAKATLIKTAN DÖNEMİ Nİ ERKEN ATLATTIĞINIDA İFADE ETTİ VE MANCESTER UNITED A KARŞI  OYUNUNU 2 GÜZEL GOLLE SÜSLEDİ OYUNCULARIMIN HEPSİNİ TEK TEK KUTLUYORUM BU GALİBİYETLER DEWAM EDERSE FUTBOLCULARA %07 PİRİM ÖDENECEĞİDE ACIKLANDI

ßY. Lİ€DSON

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #8 : 30 Temmuz 2009, 16:00:12 »
3.haftada Nou Campta son derece şansız bir mağlubiyet alarak ligi zora soktuk...
Yediğimiz ilk taç golünü kendi kalemize attık diyebilirim..Altıpasta iki kez uzaklaştıramadığımız top rakibe çarpıp ağlara gitti..Bu golden sonra Villa'nnı kaçırdığı net bir fırsat vardı..İlk yarı Messiyi forvet arkası oynatmıştım..Messi defans arasında kaybolunca ikinci yarıda onu sağ kanada aldım..Nitekim bu değişiklik meyvesini verdi..Messi sağ kanattan gelerek muhteşem bir gol attı..Bu golden sonra iki takımın da fazla bir pozisyonu olmadı ama 87.dakikada 3 e 1  geldik ve bu fırsatı da değerlendiremedik..90.dakikada rakibin oyuncu değiştirmesi bir anlık konsatrasyon kaybına neden oldu ve sonucunda bi taç golü daha yiyerek maçı mağlubiyetle kapadık..Tabi şansın yanında bizim de beceriksizliğimizin bun sonuçta etkisi var..Kilit anlarda kaçırdığımız goller maçın sonucuna etki ediyor..
Önümüzdeki Liverpool maçını kazanmak zorundayız..
Barcelona takımına kalan maçlarında başarılar dilyiorum...
Chelsea Manager Sir ALfoNSo

Çevrimdışı ***ALfoNSo***

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 6935
    • Profili Görüntüle
« Yanıtla #9 : 01 Ağustos 2009, 13:35:20 »
Milan maçında aldığımız yenilgi ligde hakettiğimiz ilk yenilgi oldu maalesef..Takımım iyi oynamamanın yanı sıra mücadele etmedi..Takımda hırs yoktu..Bunun nedenlerini araştırıyorum..
Bu hafta Man Utd maçı ile devre arasına giriyoruz..Bu maçı almaktan başka çaremiz yok..Devre arasında yapılacak transferlerle takımı daha da güçlendireceğimizi düşünürsek,bu maçı kayıpsız atlatmamız şart..
Yönetimle görüşmeler yaptık ve 2 tane bomba transfer sözü aldık..Sanırım bikaç günde transferler netlik kazanır..

Sir ALfoNSo

Çevrimdışı 90orhan

• Osc Yönetici
  • 5. SINIF UYE
  • Puan 2
    • MSN Messenger - orhan1316@hotrmail.com
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #10 : 02 Ağustos 2009, 14:52:37 »
takımın uyum sorunu vardır bu yüzden 1 2 maçı kaybedebiliriz yeni bomba transferlerle daha iyi olacağımıza inanıyorum

Çevrimdışı coolboooy

• 5. SINIF UYE
  • *
  • Puan 510
    • Profili Görüntüle
    • E-Posta
« Yanıtla #11 : 02 Ağustos 2009, 14:56:56 »
devre arasina girmeden son macda mutlak galibiyet istiyordum ve bunu net ne farkli bi skorla aldim...Maca iyi basliyan oyuncularim henü 2 dakikada golü buldular ve bu golden sonra öteki goller arka arkaya geldi ve berbatov resmen sov yapti tam 4 golle...ama bazi oyuncular bir kac macdir iyi güzel oynamiyor bu yüzden ja transfer edilecek yada bir tane iyi oyuncu ile dis transferden yedek külübesine atilacak hehe hayirlisi neyse o olsun artik arsenal adina