Gönderen Konu: Aklı-fikri Deivid’de  (Okunma sayısı 587 defa)

Çevrimdışı YuRY

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1606
    • MSN Messenger - Tr_YuRY@hotmail.com
    • Profili Görüntüle
Aklı-fikri Deivid’de
« : 04 Temmuz 2007, 09:45:47 »
Aklı-fikri Deivid’de

Teknik direktör Zico, ülkesinde insanların ikinci takımının artık Fenerbahçe olduğunu açıkladı.

Oyuncularıyla birlikte dün sabah sağlık kontrolünden geçen Fenerbahçe Teknik Direktörü Zico, daha sonra basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, ilginç açıklamalarda bulundu. Her şeyin çalışmaktan geçtiğini vurgulayan Brezilyalı hoca, şöyle konuştu: “Biz çalışıp, doğru işler yaptık ve başarıya ulaştık. Böyle bir başarıdan sonra şehrime dönüp, ailemin, arkadaşlarımın, beni tanıyanların gösterdiği ilgi beni çok mutlu etti. Şunu farkettim ki, artık Brezilya’da Fenerbahçe taraftarı sayıca artmaya başladı.”

Gidenlere teşekkür
“Hatta o kadar fazla ki, Brezilya’da tuttuğu takım haricinde 2. takım olarak Fenerbahçe’yi tutan çok insan var. Ülkeme gittiğimde sevgi gösterisiyle karşılandım. 100. yılda kazanılan şampiyonluk çok anlamlıydı. Umarım bu yıl da, geçen seneki mutlulukları kat kat yaşarız. Gidenlere, bizim için ortaya koydukları emeklerden, şampiyonluğa katkılarından dolayı teşekkür ediyorum. Umarım, gittikleri takımlarda mutlu olurlar. Gelenler de, eminim Fenerbahçe’nin büyüklüğünün, hedeflerinin ne olduğunun bilincindeki oyunculardır.”

Aklı-fikri Deivid’de
“Her hoca, birden fazla forvete sahip olmak ister. Fakat şu anda kafama daha fazla takılan konu, Deivid’in durumu. Kalacak mı, gidecek mi? Bu konu kafamı daha fazla kurcalıyor. Bu belirsizlik hâlâ sürüyor. Deivid’in geçen yıl başarımızda büyük rol oynadığına inanıyorum. 2. yılında daha faydalı olacaktır. Ben, teknik adam olarak kalmasını isterim. Rakiplerimiz de güçlenip, şampiyonluğu kovalayacak. Biz daha çok kendi işimize bakıyoruz. Şampiyonlar Ligi’nde de hedefimizin peşinde koşacağız.”
(Fanatik)

Çevrimdışı LeGeND-MæN

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 1937
  • Mangal Yürekli Adam
    • Profili Görüntüle
Aklı-fikri Deivid’de
« Yanıtla #1 : 04 Temmuz 2007, 10:30:28 »
EYW KARDEŞİM...
tarz yaratmak için Ağır Abi OLma!! Ağır Abi Dediğin Sevdimi Tam Sever Giydiğini herkez Beğenir, Saygısı Sonsuz Sevgisi Ebedi Olur..

DAĞLARINA DARGIMIM YAR...

Çevrimdışı DeViL

• 1. SINIF ÜYE
  • Puan 2621
  • ultrAslan
    • AOL Instant Messenger - uA
    • Yahoo Instant Messenger  - Pc-co
    • Profili Görüntüle
Aklı-fikri Deivid’de
« Yanıtla #2 : 07 Temmuz 2007, 10:13:37 »
paylaşımın için saol

by_seremony